«Мистецький бус для ЗСУ»: у Житомирі влаштують виставку та аукціон картин, щоб купити авто військовим (ФОТО) | Times ZT

«Мистецький бус для ЗСУ»: у Житомирі влаштують виставку та аукціон картин, щоб купити авто військовим (ФОТО)

Багато років поспіль житомирянин Сергій Твардовський організовував у місті різноманітні культурні заходи – виставки, концерти, творчі зустрічі, кінопокази. Нині ж він несе службу в ЗСУ, адже мобілізувався у перші дні повномасштабної війни і з початку березня займає посаду офіцера-психолога 516 окремого батальйону спеціального призначення.

Для потреб його підрозділу, що виконував бойові завдання на Чернігівщині, а нині перемістився на фронт у східні регіони, потрібне авто «Volkswagen transporter 4», приблизна вартість якого – 200 000 гривень.

Допомогти закрити цей запит взялася команда житомирських волонтерів (Володимир Котик, Вікторія Цьмох, Ірина Гаврилюк, Ілля Грицанюк) спільно з «Gnatyuk Art Center», до яких приєдналися художники і надали свої роботи для виставки та аукціону. Акція по збору коштів на автомобіль військовим має назву «Мистецький бус» для ЗСУ.

За словами організаторів, експозиція буде представлена в закладі на Великій Бердичівській, 20 у відкритому доступі з 29 серпня до 8 вересня включно. Свої роботи презентують Юрій Супрунчук, Левчук Майя, Наталія Мощенко, Катерина Дацун, Андрій Маєвський, Віталій Правдицький, Сергій Радіонов, Валентин Українець, Дарія Габрук, Дацун Віктор, Алла Юзепольська, Настя Сладковська, Ірина Зінченко, Дунєва Олена, Ольга Сандалюк, Ольга Іващенко, Анна Голтвянська, Олег Шупляк, Раститроллер, Ірина Столятова, Віталій Столяров, Сергій Носок, Ольга Іващенко, Наталія Носок.
Аукціон теж проходитиме в «Gnatyuk Art Center». Старт – 8 вересня о 18.30 год. Передбачено, що можна його відвідати офлайн чи долучитися онлайн.

Вхід на аукціон для учасників – сплата благодійного внеску від 200 гривень. Також кошти уже можна переказувати на картки волонтерів: Приват 5169360020297689, Монобанк 5375 4112 0135 1991 – Мохонь (Гаврилюк) Ірина Олександрівна, PayPal  [email protected].

Зауважимо, що наразі волонтер Володимир Котик придбав та передав для воїнів шість автомобілів, ще два знаходяться в дорозі до пункту призначення. Про чергову потребу і призначення транспорту він розповідає на своїй сторінці в соцмережі. Крім переказів за банківськими реквізитами, отримує фінансову допомогу від друзів, які влаштовують благодійні концерти у Житомирі і за кордоном – бандуристка Світлана Ніконорова, гурт «ZERNO» та інші.

До речі, саме під час виступу цього гурту один із гостей вирішив абсолютно безкоштовно передати власний транспортний засіб для армійців і вже наступного дня автівка вирушила до Запоріжжя, у розпорядженні воїнів 45 окремої артилерійської бригади.

Нині, окрім допомоги у зборі на бус для Сергія Твардовського, Володимир Котик збирає 260 тисяч гривень на пікап та амуніцію для 126-ї бригади. З необхідної суми вже мають 188 000 гривень.

Нагадаємо, що Сергій Твардовський – голова оргкомітету Житомирського джаз-фестивалю «Jazzomyr», засновник Наметового містечка «Місце Сили», засновник та президент ГО «Співдружність Екології Людини «Екомир», голова оргкомітету Фестивалю життєвих змін

«Лайф-Драйв», голова оргкомітетут Житомирського книжкового форуму «ДієСлово».

Протягом вересня і до середини жовтня у Житомирі проходитиме аукціон «Зігрій котика» від БФ «Янголи Армії» та БФ «Справжні Українці». Будуть збирати 100 тисяч гривень на 100 комплектів термобілизни бійцям на передову, а придбати пропонують лоти – речі, зустрічі з цікавими та відомими людьми, послуги.

Юлія Демусь

«Тем для творчості стільки ж, скільки маємо зараз болі і захвату», – ілюстраторка Ірина Лисенко (ФОТО)
Подібні, але не ідентичні: на Житомирщині гончарі виготовляють знаменитих «півників з Бородянки» (ФОТО)

Мистецький фронт: художник Павло Гусєв з Житомирщини про творчість, що наближає перемогу (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "«Мистецький бус для ЗСУ»: у Житомирі влаштують виставку та аукціон картин, щоб купити авто військовим (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*