Ведмедик у рожевій панамі: на підтримку ЗСУ художниця з Житомира створила листівку з переможцями «Євробачення» | Times ZT

Ведмедик у рожевій панамі: на підтримку ЗСУ художниця з Житомира створила листівку з переможцями «Євробачення»

Навіть перебуваючи за межами своєї країни, українці знаходять можливість підтримати одне одного. Художниця Алла Юзепольська була змушена виїхати за кордон, але навіть там продовжує творити. Одна з останніх робіт – листівка з ведмедиком у рожевій панамі. Таким чином вона творчо відреагувала на перемогу України в цьогорічному «Євробаченні», а ще допомагає волонтерам збирати кошти на потреби ЗСУ.

Зокрема, усі бажаючі можуть придбати тематичну листівку, а виручені від цього кошти відправлять на придбання автівки воїнам.

Алла Юзепольська – художниця з Житомира, займається викладацькою діяльністю, має численні виставки, проводить майстер-класи. У минулому році отримала відзнаку «За заслуги перед містом III ступеня». Свого часу вона написала роботу «Янгол з великим серцем» і передала її на благодійність: з цим зображенням створили листівки і постери, які продавали на підтримку школяра Володимира Каблова – хлопчика, який потрапив під колеса тролейбуса. Картини художниці можна побачити і в дитячій лікарні, куди вона передала їх особисто.

Нинішню листівку намалювала за кілька годин після виступу «Kalush Orchestra» і вже встигла домовитися з волонтерами про її реалізацію. У Житомирі листівку можна придбати у Інни Величко, в інші міста її готові надіслати поштою.

«Наша художниця намалювала таку чудову листівку, придбавши яку, за благодійний внесок, можна допомогти ЗСУ. Листівку надішлемо «Укрпоштою» чи передамо особисто, – розповідає Інна Величко. – Зібрані кошти передамо волонтерам, які збирають на автомобілі для військових – або Світлані Ніконоровій, або Федору Євтушенку».

Про створення листівки розповідає сама художниця. Каже, що надихнулася не лише виконанням «Стефанії», яка й принесла Україні вже третю за рахунком перемогу, але й вчинком лідера – він озвучив з головної сцени заклик врятувати заблокованих на території «Азовсталі» бійців.

«Ідея у мене виникла відразу після виступу. Не очікувала, що соліст буде виконувати композицію у цьому рожевому капелюсі. Дочекалася ранку і ось він – малюнок, – ділиться Алла Юзепольська. – Якщо група походить з Карпат, то й вийшов образ карпатського ведмедика. Взагалі-то, цей образ навіяли оті «хухи-маховинки». Не можна було не зобразити рожевий капелюх. Думаю, що це буде тренд цього літа і дай Боже, щоб воно було під мирним небом. Отак все й склалося в єдину картинку, який оформили відповідним підписом. Листівка саме на підтримку ЗСУ, бо хлопці з гурту не побоялися дискваліфікації і на весь світ заговорили про свободу героїчних захисників Маріуполя. Вони справжні і це захоплює та надихає. Ось так малюнок перетворився в листівку для ЗСУ. Запропонувала підключитися

Інні Величко, яка до того встигла організувати безліч акцій і втілити ініціативи на підтримку воїнів, у тому числі разом із Юрієм Камишним – автором милих патріотичних ілюстрацій. Нещодавно вона й сама зібрала кошти, придбала й передала авто для вояків. Надіслала їй зображення і тепер маємо ще одну можливість долучитися до гарної і такої потрібної справи. Я далеко від батьківщини, але дуже хочу хоч якось підтримати наших – і військових, і цивільних, які залишилися в Україні. Придбавши листівку можна потішити себе, в черговий раз переживаючи ту мить перемоги, яку подарували виконавці гурту «Kalush Orchestra». І знову ж таки – зробити внесок вже в іншу перемогу – на воєнному фронті».

Нагадаємо, що житомиряни також можуть придбати авторські листівки на патріотичну тематику з благодійних серій «Переможемо!» та «Україна в сльозах».

Юлія Демусь

Будьте першим, хто прокоментував "Ведмедик у рожевій панамі: на підтримку ЗСУ художниця з Житомира створила листівку з переможцями «Євробачення»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*