HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Депутати визначились, скільки отримуватиме новий голова Житомирської облради

127925132 3504961112951260 736889101216518782 n 777x437 - Депутати визначились, скільки отримуватиме новий голова Житомирської облради

Новопризначений очільник Житомирської облради Володимир Федоренко за виконання своїх професійних обов’язків крім посадового окладу отримуватиме також надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці в розмірі 90% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

 

Рішенням ради йому присвоїли 3 ранг посадової особи місцевого самоврядування. 

Щомісячне преміювання складатиме 50% від посадового окладу.

Крім того, Володимиру Федоренку забезпечена матеріальна  допомога для вирішення соціально-побутових питань та допомога на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати в межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого апарату. 

Преміювання до Дня Конституції, Дня Незалежності та Дня місцевого самоврядування, а також дня місцевого самоврядування – у розмірі посадового окладу.

Посада голови ЖОР також передбачає вислугу років за особливий характер роботи та інтенсивність праці. 

 

Нагадуємо, що перше засідання Житомирської обласної ради відзначилося довгими перервами.Будьте першим, хто прокоментував "Депутати визначились, скільки отримуватиме новий голова Житомирської облради"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*