Депутати Житомирської міськради разом з облбюджетом виділили 14 млн грн на придбання ангіографа

cropped DSC 0055 e1582209651702 - Депутати Житомирської міськради разом з облбюджетом виділили 14 млн грн на придбання ангіографа

У Житомирі з’явилася можливість частково профінансувати придбання ангіографа для дослідження судин тіла. Таке обладнання планують закупити для лікарні №2 ім. В.П. Павлусенка. 

“З міського бюджету буде виділено 11,5 млн грн, а з обласного – 13,5 млн грн”, – зазначила заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марія Місюрова.

Представник від лікарні попросив внести до бюджету витрати на купівлю портативного сканера, проте міський голова Сергій Сухомлин пояснив, що для міста першочерговим є придбання мамографу, тим більше, що питання розміщення головного серцево-судинне відділення залишається відкритим.

DSC 0053 1024x683 - Депутати Житомирської міськради разом з облбюджетом виділили 14 млн грн на придбання ангіографа

За виділення коштів на закупівлю ангіографа та внесення коштів в проєкт проголосували 31 депутат. Проте, вирішили, що обладнання закуплять не для лікарні №2, а для Житомира в цілому, адже наразі питання стосовно включення лікарні Павлусенка в список опорних 

медичних пунктів ще не вирішено. 

Нагадаємо, що нещодавно члени гуманітарної комісії рекомендували міськогому голові Сергію Сухомлину скликати позачергову сесії та звернутись до Кабміну та МОЗ через не включення Лікарні №2 ім. В.Павлусенка до списку опорних медичних пунктів. Також, Сергій Сухомлин заспокоїв житомирян та наголосив, що лікарню №2 не закриють.

DSC 0042 1024x683 - Депутати Житомирської міськради разом з облбюджетом виділили 14 млн грн на придбання ангіографа

Будьте першим, хто прокоментував "Депутати Житомирської міськради разом з облбюджетом виділили 14 млн грн на придбання ангіографа"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*