Житомирську лікарню ім. В. Павлусенка не закриють: мер Сергій Сухомлин

cropped Screenshot 1 7 - Житомирську лікарню ім. В. Павлусенка не закриють: мер Сергій Сухомлин

Про це сьогодні, 17 лютого, написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook голова Житомирської міської ради Сергій Сухомлин. 

«Інформую по ситуації навколо Лікарні № 2 ім. В.П. Павлусенка. Так, вона не потрапила до переліку опорних закладів охорони здоров’я у Житомирському госпітальному окрузі, але про закриття все одно не йдеться. Не ведіться на маніпуляції і чутки.

За ці дні отримали низку звернень від навколишніх ОТГ і сільських рад, в яких люди просять нас, як власника медзакладу, ініціювати перегляд рішення. Керівництво і депутати Хорошівської, Тетерівської, Оліївської та Іванівської ОТГ, а також Василівської, Березівської, Садківської і Заможненської сільських рад чудово усвідомлюють, до чого це може призвести», — зазначив Сухомлин. 

Він також повідомив, що незабаром скликатиме позачергову сесію, де проголосують за звернення до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров’я України. Мер сподівається й на підтримку народних депутатів від Житомира. 

«Наголошую, Лікарня № 2 посіла друге місце у рейтингу USAID після Лікарні № 1. А це означає, що вона забезпечена усім необхідним обладнанням і має хорошу базу для того, щоб стати ще одним опорним закладом охорони здоров‘я у Житомирському госпітальному окрузі», — зауважив міський голова.

Нагадаємо, що під час засідання постійної депутатської гуманітарної комісії, де обговорювалося питання існування комунального закладу «Лікарня № 2 імені В.П. Павлусенка», члени комісії вирішили звернутись до МОЗ та Кабміну.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирську лікарню ім. В. Павлусенка не закриють: мер Сергій Сухомлин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*