«Сплав молодості і досвіду»: ректор «Житомирської політехніки» ВІктор Євдокимов очолив політичну партію «Наш край»

cropped DSC 0031 12 e1581943254671 - «Сплав молодості і досвіду»: ректор «Житомирської політехніки» ВІктор Євдокимов очолив політичну партію «Наш край»

Сьогодні, 17 лютого, голова Центрального виконавчого комітету партії Олександр Мазурчак представив нового керівника Житомирської обласної організації партії «Наш край» ректора Державного університету «Житомирська політехніка» Віктора Євдокимова. 

Політична партія «Наш край» вже багато років поспіль очолює трійку лідерів на місцевих виборах:

«За результатами виборів в ОТГ у минулому році „Наш край“ закріпивсяу трійці лідерів. На сьогодні партію представляють 3745 депутатів у місцевих радах, а також 82 міських, селищних та сільських голів. Ми не популісти, ми люди справи. І для нас дуже важливо, щоб в партію вливалися такі надійні люди, які вміють щось робити, і піднімають її авторитет», — говорить Олександр Мазурчак. 

DSC 0027 17 1024x683 - «Сплав молодості і досвіду»: ректор «Житомирської політехніки» ВІктор Євдокимов очолив політичну партію «Наш край»

Ректор Державного університету «Житомирська політехніка» Віктор Євдокимов зауважив, що йти в політику було абсолютно свідомим рішенням:

«Я довго думав, чи варто йти в політику, бо маю гарну родину, живих батьків, прекрасну роботу, на яку йду із задоволенням кожного дня. Але кожного дня я спілкуюся з молоддю, бачу, які проблеми існують в нашому регіоні і місті, чую думки людей, які втомилися від якихось очікувань, які розчаровуються в політиці — мені це болить і бентежить.Тому я прийняв це важливе рішення — йти в політику, і беру на себе відповідальність з надією, що цей проєкт буде втілено і результати будуть позитивні».

На питання: «чому саме «Наш край» відповів коротко:

«Мені імпонує політика цієї політичної сили. Нас не цікавить велика політика, нас цікавить результат розвитку нашого регіону, області, міста Житомира».

DSC 0006 11 1024x683 - «Сплав молодості і досвіду»: ректор «Житомирської політехніки» ВІктор Євдокимов очолив політичну партію «Наш край»

Підтримка місцевого самоврядування, відстоювання фінансових, адміністративних, територіальних інтересів, реформа децентралізації, інтереси громад — пріоритетні партійні ідеологічні напрямки.

«Ми — партія соціального направлення, розуміємо, що потрібно сьогодні громадянам на місцях», — переконаний Віктор Євдокимов.

На виборах політична партія «Наш край» планує пропонувати своїх кандидатів на теренах всієї області:

«Зараз єдина моя мета — сформувати потужну команду, яка піде на вибори по всій області. Я однозначно буду балотуватися, але чи буде це обласна рада чи щось інше, я ще для себе конкретно не вирішив. Вибори будуть на теренах всієї області, і всіх містах. Крім того що це будуть вибори до міських рад і ОТГ. Ця політична сила буде приймати участь і на виборах мерів, буде висувати своїх кандидатів у Житомирі, Новоград-Волинському, Коростені, Бердичеві, і інших містах».

DSC 0009 15 1024x683 - «Сплав молодості і досвіду»: ректор «Житомирської політехніки» ВІктор Євдокимов очолив політичну партію «Наш край»
DSC 0022 8 1024x683 - «Сплав молодості і досвіду»: ректор «Житомирської політехніки» ВІктор Євдокимов очолив політичну партію «Наш край»
DSC 0026 14 1024x683 - «Сплав молодості і досвіду»: ректор «Житомирської політехніки» ВІктор Євдокимов очолив політичну партію «Наш край»
DSC 0019 8 1024x683 - «Сплав молодості і досвіду»: ректор «Житомирської політехніки» ВІктор Євдокимов очолив політичну партію «Наш край»

Будьте першим, хто прокоментував "«Сплав молодості і досвіду»: ректор «Житомирської політехніки» ВІктор Євдокимов очолив політичну партію «Наш край»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*