Депутати Житомирської міськради сперечаються через монополізацію вивезення сміття на міський полігон

Сьогодні, 4 березня, під час засідання члени бюджетної комісії Житомирської міськради активно сперечались з приводу системи вивезення сміття на міський полігон. Зокрема через новий проєкт, який передбачає в основному контроль над вивезенням сміття з району чи іншого неконтрольованого вивозу. 

Під час засідання на комісії пригадали про вимоги 90-тих,  які передбачають укладення договору між замовником на вивезення сміття та офіційним перевізником, при цьому у міськраді планують створити нову комісію, яка повинна надати дозвіл на купівлю талону для вивезення сміття.

Проте депутати обурились такою монополізацією, адже у жодного з трьох житомирських перевізників немає достатньо транспорту та його габаритів для забезпечення чистоти в місті та й комісія, як така, зайва у цьому процесі, адже сміття не зможуть вивозити вчасно через терміни погодження. 

Зауважимо, що зараз, для того, щоб вивезти сміття на міський полігон потрібно звернутись до КТП та придбати талон на вивіз сміття і лише після того доставляти на полігон. 

На комісії також розповіли, що за день на полігон вивозиться близько 100 машин. Кількість сміття також залежить від сезону, загальних толок та інших чинників. Члени виконкому вирішити залишити на довивчення цей проєкт, адже переймаються, що за таких нових умов місто перетвориться на загальний смітник.  

Будьте першим, хто прокоментував "Депутати Житомирської міськради сперечаються через монополізацію вивезення сміття на міський полігон"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*