Через продаж алкогольного фальсифікату на Житомирщині заблокували п`ять сайтів

Низкою інтернет-ресурсів, що діяли в Житомирської області, здійснювалася торгівля лікеро-горілчаними напоями, які були фальсифікатом та збувалися оптом.

Про це повідомили у прес-центрі ДФС.

Згідно наявної інформації, зловмисниками була залучена також рекламно-маркетингова компанія, котра займалась заохоченням оптових споживачів задля покупки вказаної продукції.

Адміністратором сайтів виявилась особа – фігурант кримінального провадження, який здійснював протиправну діяльність по придбанню, виготовленню, транспортуванню та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв, які становлять загрозу життюта здоров’ю громадян.

Так, за рішенням суду, на Житомирщині припинено роботу п`яти інтернет-сайтів, які займалися нелегальною торгівлею конфіскату.

При цьому зазначається, що це стосується не лише інтересів бюджету, а також захисту конкуренції, а й напряму безпеки людей, які подібну продукцію вживають, адже вона є небезпечою.

Нагадаємо, що у Житомирській області СБУ затримали хакерів, які намагалися “зламати” автоматизовану систему державних органів та викрасти звідти інформацію

Будьте першим, хто прокоментував "Через продаж алкогольного фальсифікату на Житомирщині заблокували п`ять сайтів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*