Депутати Житомирської облради не дозволили приватному підприємству добувати граніт з родовища «Великий луг»

Рішення 28 сесії Житомирської обласної ради щодо надання дозволу на користування надрами родовища «Великий Луг», що знаходиться у Пулинському районі для дочірнього підприємства «Тня», розглядалося та виносилося на голосування двічі. Справа йде про видобуток граніту. Вперше депутати не підтримали надання дозволу, проте голова Пулинської громади наголошував, що у селах потрібно створити більше робочих місць, бо люди мають з цим проблеми та мусять покидати свої помешкання задля пошуку вакантної посади.

Він також додав: «Родовище знаходиться на території села Великий Луг, проте на безпечній відстані від житлових будинків. Тож доречно не позбавляти людей можливості працювати».

Представник від ДП «Тня» також розповів, що родовище пройшло всі необхідні експертизи, зокрема й Міністерства екології.

«До місцевого бюджету ми вже сплатили 1.4 млн грн податків від загальної вартості проекту 3.5 млн грн. Підприємство може забезпечити 100 робочих місць для місцевих із зарплатою близько 20 тис грн» — сказав представник ДП «Тня».

Проте слова представника підприємства й очільника громади не переконали депутатів. Тому 43 депутати вдруге проголосували за відмову надання дозволу на користування надрами.

Будьте першим, хто прокоментував "Депутати Житомирської облради не дозволили приватному підприємству добувати граніт з родовища «Великий луг»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*