Заступник начальника ГУНП Житомирщини пообіцяв накласти арешт на земельну ділянку АЗС UPG (ВІДЕО)

Сьогодні, 12 листопада, на 28 сесії обласної ради, активісти добилися від заступника начальника ГУНП в Житомирській області В’ячеслава Пашковського накласти арешт на земельну ділянку, де відбувається будівництво АЗС UPG.

Двадцять восьма сесія розпочалася з протестів біля будівлі облради проти будівництва АЗС UPG за адресою проспект Незалежності, 29.  Через нетерплячість активістів питання почали розглядати позачергово. Під час своїх виступів активісти розповіли, що не можуть спокійно вийти на роботу, адже невідомі (активісти їх називають тітушками)  перешкоджають їм прохід через місце, де відбувається будівництво АЗС UPG, крім того застосовують силу. Мешканці проспекту Незалежності, 29 неодноразово писали заяву у поліцію, але домогтися справедливості їм не вдалося.

Депутати довго  не думали і до слова запросили представника поліції. Заступник начальника ГУНП в Житомирській області В’ячеслав Пашковський спочатку довго виправдовувався та врешті пообіцяв, що на земельну ділянку, де відбувається будівництво, буде накладено арешт.  Також підтримкою 38-ми депутатів прохання громадськості, буде надіслано звернення до правоохоронних органів, до Житомирської міської ради та компанії забудовника щодо незаконного будівництва АЗС та питання договору міни земельної ділянки.

Нагадаємо, що раніше депутати Житомрської міської ради прийняли рішення щодо скасування будівництва АЗС.

Будьте першим, хто прокоментував "Заступник начальника ГУНП Житомирщини пообіцяв накласти арешт на земельну ділянку АЗС UPG (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*