Депутати Житомирської облради підтримали внесення готелю «Україна» до переліку на приватизацію

Відомий кожному житомирянину готель «Україна», що знаходиться в центрі міста, внесли до переліку об’єктів, які підлягають приватизації. За відповідне рішення проголосували депутати обласної ради на сесії сьогодні, 17 серпня. 

Втім, не всі в сесійній залі були задоволені таким рішенням. Для прикладу депутат Сергій Крамаренко виступив проти передачі готелю на приватизацію, адже за його словами, наступний крок – його продаж: 

«Для мене це рішення було таким дивним. Ми ж всі розуміємо, якщо ми на цій сесії вносимо в перелік об’єктів, що підлягають приватизації, значить на наступній сесії ми будемо його продавати. Буде багато риторики, що ми не ефективні управлінці, ми безтолкові, ми не вміємо, і слава Богу, хоч хтось забере це приміщення і буде його доводити до ладу. Я б хотів, щоб ми з цією ганебною практикою покінчили. Скажіть, будь ласка, а яка мета продажу готелю знову? У нас що, коштів не вистачає? У порівнянні з минулим роком надходження до обласного бюджету майже на півмільярда більше ніж у минулому році завдяки нашим хлопцям, які воюють і сплачують податки. Тобто кошти у бюджеті є. Готель “Україна” працював, він давав більше мільйона прибутку, зараз його закинули, і він хоч виконує якусь соціальну функцію. Його потрібно зберегти, не можна прийти й все розпродати за копійки».

На жаль, з думкою Крамаренка були згодні далеко не всі колеги. Під час обговорення його підтримав лише депутат Микола Григорович, наголосивши, що важливо мати гідну позицію в таких питаннях. Тож 33 з 46 депутатів підтримали рішення включити готель до переліку на приватизацію.  

За словами заступника голови обласної ради Володимира Ширми, не всі об’єкти, що включені до переліку на приватизацію, виставляють на аукціон. Що буде з готелем далі – покаже час:

«Це воля депутатів, голосувати за це рішення. Але вже напевно протягом 3-4 років даний готель не працює. Ну і сама матеріально-технічна база готелю знаходиться у незадовільному стані, тому депутати на профільних комісіях дійшли висновку, що давайте виставимо його на аукціон. Сьогодні питання не стояло саме про продаж даного майнового комплексу. Сьогодні стояло питання про включення його в перелік підприємств, які підлягають приватизації. Хочу сказати, що в цьому переліку у нас є чимало підприємства, але вони по сьогодні не виставлялися на аукціон. Але що буде з готелем далі – з часом побачимо». 

Нагадаємо, санаторій «Дениші» передали в державну власність до сфери управління СБУ.

Будьте першим, хто прокоментував "Депутати Житомирської облради підтримали внесення готелю «Україна» до переліку на приватизацію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*