Санаторій «Дениші» передали в державну власність до сфери управління СБУ

Санаторій «Дениші» передали в державну власність до сфери управління СБУ

Ще в березні поточного року депутати Житомирської обласної ради підтримали намір передати в державну власність санаторій «Дениші» та земельну ділянку під ним.

Це сталося після того, як до ЖОВА надійшов лист від СБУ з проханням передати майновий комплекс у державну власність. Тоді у службі безпеки зазначили, що санаторій планують використовувати для оздоровлення співробітників альфи, ветеранів і для реабілітації, проте і цивільні також зможуть отримувати там послуги.

Сьогодні, 17 серпня, під час сесії Житомирської обласної ради депутати підтримали рішення передати санаторій «Дениші» у державну власність до сфери управління СБУ. 

За словами заступника голови обласної ради Володимира Ширми, таким чином держава готова повністю погасити борги даного санаторію:

«На одній із попередніх сесій у нас було рішення про передачу в державну власність майнового комплексу “Дениші”. Але там стояло питання про передачу не цілісного майнового комплекса, а про передачу юридичної особи, а зараз внесли корективу, і прийнято рішення про передачу цілісного майнового комплексу. Тобто ті заборгованості, які там є: кредиторська, дебіторська, тобто все це держава готова забрати на себе. Там було проведено аудит, санаторій “Дениші” має заборгованість по заробітній платі, заборгованість перед постачальниками за відповідну продукцію, і є дебіторська заборгованість. Тому це рішення, яке зараз прийняли депутати обласної ради, дає можливість цю заборгованість погасити за рахунок передачі комплексу в державну власність».

Нагадаємо, Житомирська обласна рада отримала лист від Служби безпеки України з проханням передати їм санаторій «Дениші».

Будьте першим, хто прокоментував "Санаторій «Дениші» передали в державну власність до сфери управління СБУ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*