У Житомирі військові зібралися під стінами суду, вимагаючи справедливого рішення відносно викритої банди рекетирів

Сьогодні, 17 серпня, під стінами Будинку правосуддя зібралося понад чотири десятки військовослужбовців. Воїни вимагають справедливого суду та утримання під вартою учасників угрупування рекетирів, які вимагали 190 тисяч гривень з військовослужбовця 95-ої бригади, погрожуючи вбити його вагітну дружину.

«Дуже дивні справи робляться. Ми воюємо, захищаємо країну. Навіть не так – ми захищаємо свої сім’ї. Нам не треба подяки чи медалі, хай собі інші їх забирають. Але прогрожувати побратиму, його вагітній дружині… Це взагалі нормально?! Якщо цей розумник такий борзий, то може йому тут скучно? Де наші війскомати? Нехай отаким і дають повістки! Ми будемо тут доти, поки не буде справедливе рішення стосовно цієї сволоти. Ми не збираємося захищати таку шваль, вибачте на слові»,

– справедливо заявляють військові.

Нагадаємо, що зловмисники не просто вимагали з людей гроші, а й організували для їх вибивання справжні катівні. А тих, хто заплатити не міг, використовували як безкоштовну рабсилу на каменеобробному цеху.

Більше того, відомо, що нині правоохоронці також перевіряють інформацію про зґвалтування злочинцями декількох жінок.

Редакція Тimes.zt і надалі слідкуватиме за ходом справи та інформуватиме вас про її перебіг.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі військові зібралися під стінами суду, вимагаючи справедливого рішення відносно викритої банди рекетирів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*