Продавали домашні овочі та фрукти: як у Романові діти збирали кошти для ЗСУ (ФОТО)

Зібрали трохи урожаю в саду та на городі і влаштували благодійний ярмарок. Це історія компанії друзів із містечка Романів на Житомирщині, які вирішили допомогти ЗСУ під час літніх канікул.

Тато 8-річного Захара Мовчана стоїть на захисті країни, а хлопчик разом з мамою підтримує різні волонтерські акції вдома – разом виготовляли окопні свічки на фронт, збирали і передавали  військовослужбовцям інші необхідні речі, продукти й консервацію.

У кого саме виникла ідея ярмарку та хто був ініціатором його проведення діти батькам не зізнаються. У свою чергу дорослі не стали заперечувати чи забороняти, а лише підтримали прагнення бути корисними. Кажуть, про війну в країні діти знають не лише з новин, адже у багатьох серед захисників – найрідніші люди, знайомі.

«Наші діти  – Захар, 8-річна Анна Лисак, 10-річний Ілля Петлевич, 10-річний Артем Хом’як, разом товаришують, граються, проводять дозвілля, а цього разу вирішили втілити такий благодійний задум. Попередньо нарвали аличі, трохи кабачків, огірків, відварили кукурудзу і облаштували торговельний майданчик на дорозі біля будинку.  Збирали, хто що міг та  й вирішили спробувати продати,  – розповідає мама Захара, пані Інна. –  Підготували спеціальну «банку ЗСУ» для збору коштів. Їх покупцями були місцеві жителі, наші сусіди, водії та пасажири автівок.  До речі, підтримали навіть співробітники територіального центру комплектування (військкоматів), зупинилися і  купили кукурудзу».  

Спільними зусиллями  вдалося  зібрати 650 гривень, які після вихідних діти передали  ВБО Романівщини «Берегиня»,  завітавши у їх штаб у супроводі дорослих. Ці кошти, зауважили представники організації, будуть витрачені на виконання актуальних запитів з  передової. Також вони подякували юним волонтерам за небайдужість, адже ті могли б займатися звичними дитячими справами, веселитися і відпочивати, але бажання допомогти ЗСУ  та зробити свій внесок у майбутню перемогу – понад усе.

Тим часом діти уже планують організацію наступного міні-ярмарку та обговорюють асортимент того, що будуть представляти.

 Юлія Демусь

 У Коростені підготували розмальовку, аби розповідати дітям про безпеку під час війни (ФОТО)

Кам’яна симфонія творчості: історія Вікторії Сокирко із Хорошева(ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Продавали домашні овочі та фрукти: як у Романові діти збирали кошти для ЗСУ (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*