Депутати Житомирської облради втретє не підтримали рішення позбавити Развадовського та Савченка мандатів 

Третю сесію Житомирської обласної ради поспіль депутати голосують проти рішення про припинення депутатських повноважень колег із фракції «За майбутнє» Віктора Развадовського та Олександра Савченка.

Сьогодні, 17 серпня, під час чергової сесії облради це питання знову стояло в порядку денному. Втім, депутати не підтримали його. За позбавлення мандату Віктора Развадовського проголосувало 10 депутатів з 43 присутніх на сесії. Позбавлення повноважень Олександра Савченка підтримало лише 8 депутатів. 

За словами заступника голови Житомирської обласної ради Володимира Ширми, іншого механізму позбавити їх повноважень – немає, тому це питання і виносять вже декілька разів на сесії: 

«На жаль, іншого механізму припинити їх повноваження – немає. Я особисто на всіх сесіях голосую за те, щоб дати можливість, але це воля депутатів, і кожен сам приймає рішення: голосувати “за”, чи “проти”. Є закон про статус депутата, і він передбачає певну процедуру, іншого нічого немає. Депутат, який хоче скласти повноваження, він звертається до того органу, де він обраний, і депутати повинні підтримати, або ні, бажання депутата». 

Нагадаємо, прапорщик Развадовський, відомий купівлею собі нових звань, втік до Польщі.

Будьте першим, хто прокоментував "Депутати Житомирської облради втретє не підтримали рішення позбавити Развадовського та Савченка мандатів "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*