Герус: підвищення тарифів на електроенергію для населення не досягло своєї мети

Герус: підвищення тарифів на електроенергію для населення не досягло своєї мети

Схоже на українців чекають чергові підняття тарифів. Сьогодні, 17 серпня голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус заявив, що підвищення тарифів на електроенергію для населення та прайс-кепів на ринку електроенергії не досягло мети. Тобто, не вплинуло на покращення ліквідності ринку.

«Рішення по тарифам і прайс-кепам були для того, щоб наповнити ліквідність ринку, щоб усі платили за спожиту електроенергію та щоб рівень боргів зменшився. У результаті минуло майже два місяці, а покращення рівня платежів, на жаль, не спостерігається. І це дуже погано, бо тоді виникає питання: заради чого все це робилося, коли ліквідність на енергоринку не покращала щодо того, що було до підвищення тарифів»,

– зазначив голова енергокомітету.

На думку чиновника, основною причиною є недостатні тарифи на послуги водоканалів, через що ті не спроможні оплачувати за спожиту електроенергію.

Ще однією причиною заборгованості на ринку електроенергії він назвав недостатній рівень платежів з боку НАЕК «Енергоатом» у рамках спецзобов’язань щодо забезпечення електроенергією населення.

При цьому станом на початок липня в Україні була друга найвища ціна в Європі на спотовому ринку електроенергії.

Будьте першим, хто прокоментував "Герус: підвищення тарифів на електроенергію для населення не досягло своєї мети"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*