Держпродспоживслужба у Житомирській області розширить представництво для реєстрації сільгосптехніки у Бердичеві, Коростені та Новоград-Волинському

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області планує надати фахівців, які займатимуться реєстрацією сільськогогосподарсьокї техніки у Бердичеві, Коростені та Новоград-Волинському. 

Про це сьогодні, 5 лютого, повідомив начальник головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита:

«На сьогоднішній день наші фахівці надають послуги реєстрації сільськогосподарської техніки. Згідно чинного законодавства, якщо житель області купив якийсь транспортний засіб, він повинен його зареєструвати. Єдиним офісним центром, де можна було це зробити, це місто Житомир. Для людей з Олевського, Бердичівського району це було незручно. І до нас зверталися з проханням, щоб ми збільшили кількість наших спеціалістів, які зайняті оформленням реєстрації і перереєстрації техніки, і вони знаходилися не тут в офісі, а ближче до тих районів. Тому було прийнято рішення збільшити наше представництво в Бердичеві, Коростені, і Новоград-Волинському. Це буде для людей більш комфортніше, оператівніше, і менш затратно».

Будьте першим, хто прокоментував "Держпродспоживслужба у Житомирській області розширить представництво для реєстрації сільгосптехніки у Бердичеві, Коростені та Новоград-Волинському"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*