За 2020 рік на Житомирщині Держпродспоживслужба виявила більше 6000 порушень протиепідемічних норм

У 2020 році Держпродспоживслужба в Житомирській області виявила протиепідемічні порушення на 6 417 об’єктах, це становить 17% від загальної кількості.

У п’ятницю, 5 лютого, в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області керівник Олександр Шпита звітував про результати роботи у 2020 році. Керівник зауважив, що минулого року, крім планових перевірок діяльності оздоровчих, лікувальних закладів, шкіл, садочків та інших державних закладів, фахівці слідкували за дотриманням протиепідемічних норм.

«Левову частку у 2020 році зайняли перевірки, які пов’язані із запобіганням та розповсюдженням коронавірусної інфекції на об’єктах. 17 % об’єктів не відповідали протиепідемічним вимогам, але спочатку їх було набагато більше. Наша служба не одразу застосовувала штрафні санкції, з березня по червень ми працювали у формі роз’яснень, попереджень. А вже пізніше, якщо не прислухалися до елементарних речей, застосовували штрафні санкції. Як правило порушеннями було  не носіння масок, відсутність дистанції, робота у вечірній час, масові гуляння». 

За результатами роботи фахівців Держпродспоживслужби складено 2 620 протоколів про адміністративні правопорушення.


Будьте першим, хто прокоментував "За 2020 рік на Житомирщині Держпродспоживслужба виявила більше 6000 порушень протиепідемічних норм"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*