Десять годин у полоні зимового лісу провів пенсіонер з Олевщини

Упродовж десяти годин 71-річний житель селища Білокоровичі Олевського району намагався вибратися з зимового лісу. Вирушивши зранку за березовими грибами, Анатолій Юрійович заблукав і не зміг знайти дороги додому. На щастя у пенсіонера з собою був мобільний телефон, з якого він зв’язався з сусідом та поросив про допомогу.

Близько 19-ї години 9 лютого патруль поліції та сусід потерпілого вирушили на пошуки. У телефонному режимі пенсіонера повсякчас орієнтували на вихід з манівців до широкої дороги чи місця, яке він зможе упізнати. Окрім того, правоохоронці увімкнули звуковий сигнал і проблискові маячки на службовому автомобілі, орієнтуючи на них заблукалого.

На щастя, завдяки злагодженим спільним зусиллям, вже за годину з початку пошукової операції Анатолію Юрійовичу вдалося вийти на узлісся в сусідньому Ємільчинському районі.

За попередніми розрахунками пенсіонеру довелося подолати близько 20 кілометрів зимовим лісом. Разом з заблукалим ці години провела у хащах і його домашня собака. Але, на жаль, знайти вихід тварині не вдалося, а часом через важку дорогу потерпілому доводилося нести собаку на руках.

Будьте першим, хто прокоментував "Десять годин у полоні зимового лісу провів пенсіонер з Олевщини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*