Житомирський центр ПМСД отримав грант від агенства США з міжнародного розвитку

У рамках п’ятирічного проекту «Підтримка реформи охорони здоров’я» комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради одержало грант.

Даний проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за сприяння Національної служби здоров’я України та Міністерства охорони здоров’я України та передбачає створення на базі обраних комунальних підприємств центрів передового досвіду, які стануть справжніми осередками запровадження нових підходів до управління в умовах проведення реформи у сфері охорони здоров’я, майданчиками для обміну досвідом і поширення кращих практик серед усіх закладів первинної ланки системи охорони здоров’я України.

Надаватиметься грантова підтримка впродовж лютого-грудня 2019 року для забезпечення фінансової стійкості закладу, вдосконалення управлінської складової, забезпечення ефективної комунікації  на різних рівнях (у колективі, серед пацієнтів), а головне – для впровадження пацієнт-орієнтованої моделі надання медичної допомоги.

Отож вже незабаром очікується запровадження єдиного контакт-центру, перехід від паперового до електронного документообігу, облаштування внутрішнього простору Центру (відкрита рецепція, зручна зона очікування, спеціальні місця для дитячих візків і т. д.) та впровадження міжнародних клінічних протоколів.

Загалом, окрім Центру ПМСД Житомирської міської ради, такий грант отримали ще 14 українських закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу.

 

 

 

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський центр ПМСД отримав грант від агенства США з міжнародного розвитку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*