Діагностика та лікування в Ізраїлі стали ближчими

Нещодавно в Житомирі відкрився офіс «TOPRAMBAM mediсal group» – партнера в Україні найбільшого лікувально-діагностичного державного центру Ізраїлю RAMBAM.

«TOPRAMBAM mediсal group» дає можливість житомирянам та жителям області отримати висококваліфіковану і високотехнологічну медичну допомогу в провідних лікувально-діагностичних центрах Ізраїлю, таких як Рамбам, Іхілов, Сураскі, Шиба, Ассута та ін.

Найпопулярнішою країною для надання медичної допомоги до сих пір вважається Ізраїль. Роками напрацьований досвід, новітнє обладнання, інноваційні розробки технологій і методик лікування – у цій країні лікують практично всі можливі хвороби.

«Як відомо, рівень розвитку медицини в Ізраїлі один з найвищих у світі. Найчастіше сюди звертаються з онкологічними захворюваннями, адже рівень ефективності лікування і відсоток одужаних в ізраїльських клініках – дуже високий. При цьому лікування в Ізраїлі обходиться на 30-50% дешевше, ніж у Німеччині чи США. Саме тут можна знайти кваліфікованого вузького фахівця зі світовим ім’ям у будь-якому напрямку медичної галузі», – розповідає координатор компанії Наталія.

medical technician doing ct scan in hospital

Багатопрофільні медичні клініки Ізраїлю займають лідируючі позиції за усіма напрямками: від повного комплексного обстеження всього організму до діагностики та лікування найбільш складних захворювань.

«Ми працюємо безпосередньо з провідними клініками Ізраїлю. Наша компанія має пріоритетне право черги на обстеження та операції, тому всі процедури проводяться у найкоротші терміни. До речі, оплата за всі послуги клініки проводиться через банківський переказ на рахунок клініки або ж безпосередньо в касу клініки», – наголошує Наталія.

В офісі «TOPRAMBAM mediсal group» організовуються попередні онлайн-консультації та особисті зустрічі з провідними лікарями Ізраїлю.

«Наша компанія надає унікальні послуги – попередні медичні консультації онлайн, які організовуються в дуже короткий час, а також особисті зустрічі з провідними ізраїльськими лікарями. Це дуже зручно та вигідно, адже можна поговорити з лікарем швидше, ніж відвідати його в Ізраїлі. Під час особистої зустрічі лікар проведе огляд, вивчить документи, призначить діагностику», – пояснює Наталія.

Фахівці компанії «TOPRAMBAM mediсal group» надають підтримку в підборі клініки і лікаря, організації діагностики, лікування або реабілітації, а також у купівлі квитків на літак, організації надання супутніх послуг і у вирішенні всіх питань, що виникають у процесі лікування.

«Дуже важливою обставиною, що привертає найбільшу кількість українських пацієнтів в Ізраїль, є відсутність візового режиму, практична відсутність мовних проблем і, звичайно ж, найоптимальніше співвідношення вартості та якості лікування. За бажанням, ми можемо організувати індивідуальні екскурсії по Святих місцях Ізраїлю та інших визначних пам’ятках», – наголошує пані Наталія.

Усі охочі пройти обстеження та лікування в Ізраїлі можуть зв’язатися з координторами «TOPRAMBAM mediсal group». Фахівці компанії безкоштовно проконсультують із питань діагностики, можливості лікування, вартості, тривалості поїздки, додаткових послуг.

Наша адреса:

м. Житомир, вулиця Київське шосе, 28

‎+38 066 407 49 02 (Viber, Telegram, WhatsApp)

‎+38 096 347 87 21

‎+38 063 514 02 81

Email: [email protected]

toprambam.org

facebook.com/Toprambam.mg


Будьте першим, хто прокоментував "Діагностика та лікування в Ізраїлі стали ближчими"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*