Дитяча спортивна школа «Полісся» скоро може стати офіційно платною

cropped maxresdefault 1 1 e1576167049917 776x437 - Дитяча спортивна школа «Полісся» скоро може стати офіційно платною

У Житомирській міськраді депутати підняли гвалт через футбольну школу CДЮСШОР «Полісся», зокрема через скарги батьків про незаконні побори.
Про це сперечались на гуманітарній комісії сьогодні, 12 грудня. Директор школи наголосив, що ніяких поборів немає. Проте на комісії повідомили, що деякі тренери спортивного закладу збирають із батьків обов’язкові внески.
«Хто не заплатив за листопад, із понеділка до тренувань не допускається» — саме про таке повідомлення у вайбері розповіли депутати. Члени комісії підозрюють, що тренери просто не доносять ці кошти до дирекції.

Це вже друга депутатська комісія, яка дає рекомендацію перевірити стан всіх рахунків спортивної школи «Полісся». На сесію планується винести питання про можливість введення платних послуг в спортивному закладі. Члени комісії вважають, що саме так найкраще наповнювати обіговими коштами школу та економити міський бюджет.
Футбольна школа CДЮСШОР «Полісся» щороку отримує 240 тис грн благодійної допомоги від батьків. В середньому це 30 тис грн в місяць. Зараз у закладі тренується тренується 540 дітей


Будьте першим, хто прокоментував "Дитяча спортивна школа «Полісся» скоро може стати офіційно платною"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*