«Дякую за Старлінки та допомогу нашим військовим»: 6-річний житомирянин написав листа Ілону Маску | Times ZT

«Дякую за Старлінки та допомогу нашим військовим»: 6-річний житомирянин написав листа Ілону Маску

На базі Житомирського музею космонавтики проводять регулярні тематичні заняття для маленьких житомирян та вимушених переселенців. 

Один з учнів був настільки вражений діяльністю та допомогою засновника компанії «SpaceX», що особисто написав йому лист подяки. Про це йдеться на Фейсбук-сторінці Житомирської ОДА. 

«Дорогий Ілон Маск! Мене звати Макар. Я з Житомира. Дякую, що ти допомагаєш нашим солдатам і присилаєш Старлінки. Це дуже важливо, щоб Україна перемогла. Ти – добра і хороша людина! Запрошую тебе до нас у Житомир. Тут є музей Корольова. Він будував ракети, як ти. Я теж мрію полетіти на інші планети. Давай будемо дружити! Слава Україні!» – написав 6-річний хлопець.

Лист пообіцяли відправити винахіднику та підприємцю Ілону Маску на адресу компанії «SpaceX», щоб він дізнався про те, які талановиті діти живуть в Житомирі, на малій батьківщині видатного вченого та конструктора Сергія Корольова.

Нагадаємо, у Житомирі волонтери роздаватимуть хліб потребуючим.

Будьте першим, хто прокоментував "«Дякую за Старлінки та допомогу нашим військовим»: 6-річний житомирянин написав листа Ілону Маску"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*