Дітлахів Житомирщини запрошують взяти участь у конкурсі малюнків «Газ людині вірно служить, з обережними він дружить»

У рамках Місячника безпеки Житомирська філія “Газмережі” оголосила онлайн-конкурс малюнку “Газ людині вірно служить, з обережними він дружить”. Про це повідомили у Житомирській ОВА.

Конкурс триватиме з 23 жовтня по 14 листопада 2023 року. До участі запрошуються діти молодших та середніх класів (1-4, 5-9 класи).

Аби стати учасником дитині потрібно відобразити тему: правила безпечного поводження з газом у побуті. Приймаються ілюстрації, виконані дитиною від руки у будь-якій техніці.

Фото робіт необхідно надіслати у приватні повідомлення на сторінку Житомирської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» в соціальній мережі «Facebook».

Визначить переможців спеціальна Комісія. Спочатку, 15-16 листопада буде обрано фіналістів: 20 кращих робіт серед учасників: по 10 у категорії молодша школа (1-4 кл) та середня школа (5-9 кл). А далі з 16 по 21 листопада на сторінці у фейсбук проходитиме онлайн голосування за роботи, що пройшли у фінал.

За результатами голосування 22 листопада відбудеться оголошення та нагородження переможців.

Пропонуємо вам також переглянути українські альтернативи популярним російським прислів’ям.

Будьте першим, хто прокоментував "Дітлахів Житомирщини запрошують взяти участь у конкурсі малюнків «Газ людині вірно служить, з обережними він дружить»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*