Для житомирських школярів міська влада закупить світловідбиваючі стрічки

Житомирських школярів забезпечать світловідбиваючимми стрічками, аби підвищити безпеку пересування на вулиці. Про це йшлося під час сесії Житомирської міської ради сьогодні, 15 грудня.

Бюджетна комісія запропонувала виділити спочатку 100 000 грн на такі стрічки, щоб зрозуміти, чи буде в них потреба і чи буде це актуально для батьків. Проте заступниця директора департаменту освіти Світлана Ковтуненко наголосила, 100 000 грн – це мало:

«За 100 000 грн ми зможемо забезпечити стрічками 2 777 дітей, а у нас на очному навчанні сьогодні 16 000 дітей. Просимо виділити з бюджету трохи більше ніж 100 000 грн, щоб закупити в три рази більше матеріалів для стрічок, бо нам їх не вистачить, на 2 777 дітей – це ні про що на сьогоднішній день. А в другому півріччі у нас збільшиться кількість дітей, що будуть ходити до школи очно».

У результаті дискусії міський голова Сергій Сухомлин запропонував все ж виділити необхідну суму – 320 000 грн, проте, спочатку подивитися, чи користуватимуться ними діти:

«Давайте виділимо як пропонує департамент освіти 320 000 грн, але спочатку закупимо матеріали на 100 000 грн, подивитися, як воно піде, і якщо буде потреба, то використаємо інші кошти за погодженням бюджетної комісії».

Наразі розглядають найдешевший варіант – закупівлю стрічок, які одягаються на руки по 18 гривень за штуку. Таким чином вартість комплекту для однієї дитини становитиме 36 грн.

За інформацією Департаменту освіти, першочергово цими стрічками планують забезпечити учнів 5-8 класів.

Нагадаємо також, що через проблеми з електропостачанням, у Житомирі планують об’єднати садочки та школи по районам.

Будьте першим, хто прокоментував "Для житомирських школярів міська влада закупить світловідбиваючі стрічки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*