Для програми «Нова українська школа» в Житомирській області закуплять обладнання на 15 мільйонів гривень

У 2018 році перші класи розпочали навчатися за новою програмою Нової української школи. Для забезпечення освітнього процесу у перші класи всіх шкіл Житомирської області закуплять комплекти обладнання: ноутбук для вчителя, ламінатор та принтер.

Як повідомили в управлінні освіти і науки ОДА, тендер уже оголосили. З переможцем укладуть договір на придбання та поставку комплектів техніки до шкіл.

Загалом на придбання техніки витратять майже 15 млн 400 тис. грн, з яких 5 млн 200 грн – це державна субвенція, 5 млн 100 тис. грн – з обласного бюджету і 5 млн 700 грн – з місцевих бюджетів відповідно.

Управління освіти і науки ОДА запевняє, що до кінця року у всіх перших класах буде техніка для навчання першокласників.

Нагадаємо, що раніше Тimes.ZT повідомляв про те, чого не вистачає житомирським школам для роботи за програмою «Нова українська школа».

Довідково: Нова українська школа (НУШ) – це назва реформи загальної середньої освіти, яку зараз реалізовує Міністерство освіти і науки України. Відтепер учні не просто набуватимуть знань, а вчитимуться використовувати їх на практиці. Значну частину часу в НУШ присвячуватимуть роботі в групі. Окрім того, замість нудних уроків діти навчатимуться граючись. Тепер дітей не каратимуть за помилки, а спонукатимуть самостійно їх виправити. Реформа також передбачає переобладнання навчальних класів та оновлення дидактичних матеріалів.


Раніше:

Будьте першим, хто прокоментував "Для програми «Нова українська школа» в Житомирській області закуплять обладнання на 15 мільйонів гривень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*