З початку 2018 року майже 90 тисяч жителів Житомирщини отримали закордонні паспорти

З початку 2018 до міграційної служби звернулися майже 90 тисяч жителів Житомирської області для оформлення паспорта для виїзду за кордон. Про це розповів начальник обласного управління ДМС Олександр Радько.

Загалом до управлінь та територіальних підрозділів області надійшло майже 120 тисяч заяв щодо оформлення закордонних паспортів та ID-карток.

«За період з 1 січня до 31 вересня до управлінь ДМС Житомирської області звернулись 117 тис. 282 жителів скористалися послугами з оформлення закордонного паспорта та ID-картки. Зокрема, щоб отримати паспорту для виїзду за кордон звернулися 86 тис. 665 жителів», – розповів Олександр Радько.

Крім того, за словами  начальника обласного управління ДМС 30 тис. 617 жителів Житомирщини звернулися до Державної міграційної служби із заявами для оформлення ID-картки (Паспорт громадянина України нового зразка).

«У порівнянні з аналогічним періодом минулого року – це на 28 тис. 727 осіб більше. Крім того, за надані населенню адміністративні послуги на рахунки місцевих бюджетів Житомирської області надійшло 35 млн 644 тис. 835 грн», – повідомив чиновник.

Нагадаємо, що з 18 липня в Житомирській області в тестовому режимі запрацювала електронна черга на оформлення біометричних документів. Це значно спростило процес видачі закордонних паспортів та ID-карток, адже отримати терміновий паспорт тепер реально за 7 робочих днів.

Скільки людей вже скористалися електронною чергою та детальну інформацію щодо електронної черги можна отримати тут.


Далі: Покрокова інструкція по оформленню закордонного біопаспорта

Будьте першим, хто прокоментував "З початку 2018 року майже 90 тисяч жителів Житомирщини отримали закордонні паспорти"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*