Дмитро Разумков у Бердичеві: знайшов заміну Кицаку і отримав президентську булаву (ВІДЕО)

Голова Парламенту України Дмитро Разумков 9-го грудня після Житомира із робочою поїздкою приїхав у Бердичів. Найперше щоб ознайомитися з роботою ПАТ «Бердичівська фабрика одягу». Тут посадовець побачив, як працюють дизайнери фабрики у сучасному відремонтованому просторому офісі. Затим відвідав цех, де вправні майстрині шиють костюми. Від примірки, щоправда, через брак часу відмовився.

Очільниця потужного виробництва Галина Стукало каже: продукцію відправляють у Францію та  Англію.

З фабрики Дмитро Разумков вирушив у Центр позашкільної освіти імені свого батька – Олександра Разумкова. Каже, не міг оминути цей об’єкт, бо і сам у дитинстві тут у костюмі зайчика розповідав на святах віршики. Чоловік поспілкувався з педагогічним колективом та учнями Центру. Нині три відділення закладу відвідує близько 2-х тисяч дітей.

«132 наші випускники обрали саме той фах, який здобували на гуртку. Переможцями став театральний гурток «Трамвайчик», – розповідає Олена Боровська, директор ЦПО ім. О. Разумкова.

«О, то свій театр ви забезпечили!» – каже на те Дмитро Разумков.

Згадали на зустрічі про реконструкцію парку біля будівлі Центру позашкілля. Дмитро Разумков пообіцяв варіанти допомоги після того, як побачить проєкт реконструкції. Вихованці, тим часом, вже чекають на того Разумкова, прізвищем якого названий їхній позашкільний заклад.

Діти ставлять запитання політику. Зокрема – як він досяг успіху у житті. Відповідаючи, той неочікувано для всіх знайшов на майбутнє заміну нардепу Богдану Кицаку серед дітей.

«Для того, щоб чогось добитися, треба робити, працювати над собою. Ким ти будеш? Юристом? Пряма дорога до ВРУ, поміняємо тебе з Богданом, але трошки пізніше, як той на пенсію піде», – жартує Дмитро Разумков.

Заглянув Разумков на репетицію театрального гуртка «Трамвайчик», і на заняття танцювального колективу «Шакті».

«Разумковці» не відпустили голову Верховної Ради України з пустими руками: подарували булаву.

«Вам від щирого серця з енергетикою наших дітей позитивною. Нехай охороняю, вселяє у вас віру, надію в те, що все буде добре», – каже Олена Боровська.

«А у вас немає такої, щоб ручка була довша, щоб можна було у ВРУ до останніх рядів дістати?» – питає жартуючи політик.

На цьому візит Дмитра Разумкова до Бердичева не скінчився. Побував він у 26-ій артилерійській бригаді. Але без преси. Затим відвідав«Бердичівський музично-драматичний театр на Європейській», де ознайомився з умовами роботи закладу після проведення ремонтно-реставраційних робіт. Тут саме проходила репетиція вистави, яку готують на 27-ме березня.

«95 років тому на цій самій сцені у 1925 році була показана вистава «200 тисяч» Шолом Алейхема на ідиш. Ми будемо наполовину на ідиш. Ця вистава називатиметься «Великий виграш або 200 тисяч» Тому через 95 років та сама вистава на цій сцені реставрованого театру у Бердичеві», – каже Олена Петрівська, директор міського Палацу культури ім. О. Шабельника.

Під час спілкування з журналістами Дмитро Разумков наголосив: Бердичів –не чуже йому місто.

«Я приїхав на батьківщину малу, я тут мешкав 14 років. Дійсно спогади приємні, багато що змінилось на краще. Зараз театр тому яскраве підтвердження і багато інших речей, які є по місту», – каже він.

Чи може Бердичів розраховувати на державу у реалізації якихось проектів – політик стовідсотково не обіцяє.

«Дуже не люблю обіцяти, поки не маю гарантії.Ми бачимо деякі проблемні речі, не хочу про них говорити. Що буде залежати від нас – будемо намагатися допомагати», – зауважує голова ВРУ.

Очільник Парламенту України зазначає:влада має працювати над тим, аби людям жилось краще. Для того, мовляв, треба частіше бувати серед них.

2 коментарів до "Дмитро Разумков у Бердичеві: знайшов заміну Кицаку і отримав президентську булаву (ВІДЕО)"

  1. До чого тут у статті Кицак, та що за заміна? Можливо ви мали на увазі Мазура? Автор, ви коли писали мабуть хильнули зайвого. Розумков нічого не обіцяв, а сказав що все залежить від місцевої влади.

  2. А завод “Прогрес”,який вже перестає дихати,так і не відвідав((

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*