До 1 червня мають завершити капітальний ремонт вулиці Параджанова у Житомирі

Менше двох місяців на завершення основних ремонтних робіт на вулиці Параджанова дав підрядній компанії «ALKE» начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА Роман Крисюк.

«До 1 червня ви маєте виконати усі основні роботи – встановити бордюри, відремонтувати тротуари та влаштувати нижній шар асфальтобетонного покриття. Сьогодні люди не можуть вийти з тролейбусу через те, що немає ні дороги, ні тротуарів. Або ви виконуєте роботи, або ми розриваємо із вами угоду. Також маєте протягом двох днів надати в управління чіткий план-графік виконання робіт розписаний по дням», – наголосив Роман Крисюк.

Також він зазначив, що при умові відхилення від строків, якщо підрядники відстають по плану, роботи повинні виконуватися і у вихідні дні.

«Ви маєте працювати й на вихідних, якщо ви не встигаєте. Крім цього, на об’єкті не має працювати 4-5 людей, має бути 20-30 осіб. Ми щодня здійснюватимемо авторський нагляд, технічний нагляд та окремий нагляд нашого управління, бо це питання викликає суспільний резонанс», – додав Роман Крисюк.

Нагадаємо, що вулицю Параджанова у Житомирі ремонтують за кошти дорожнього фонду ЖОДА. Загальна вартість проекту складає 28,5 млн грн.

У 2018 році переможцем тендеру на ремонт дороги по цій вулиці стала азербайджанська компанія «ALKE». Відповідно до договору, підрядник має провести капітальний ремонт дороги протяжністю 1,4 км.

Як писав раніше Times.zt, до кінця року Житомиру обіцяють капітально відремонтувати 11 вулиць та доріг.

Будьте першим, хто прокоментував "До 1 червня мають завершити капітальний ремонт вулиці Параджанова у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*