В Житомирі обрали переможця міського етапу “Книгоманії – 2019”

У Житомирі в приміщенні міської бібліотеки ім. В.Земляка відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія – 2019! Всесвіт нам бентежить мрії”. Конкурс має давні традиції та проводиться в Україні вже 14 років поспіль.

За звання “Суперчитача міста” змагалися 24 найкращих читача з усіх бібліотек-філіалів Централізованої бібліотечної системи Житомира. Цього року учні сьомих класів міських шкіл мали продемонструвати не лише ерудицію, кмітливість, свої творчі здібності, а й знання творчості англійського письменника і публіциста, автора відомих науково-фантастичних романів “Машина часу”, “Війна світів” Гербета Велза. Юні житомиряни здавали тестові завдання, відгадували ребуси, у яких були зашифровані слова, вирази і навіть речення за космічною тематикою. Окрім того, на розсуд журі маленькі читачі представили і свої читацькі щоденники, у яких продемонстрували широке коло інтересів та високий інтелектуальний рівень  Важливою складовою конкурсу стала презентація учнями улюбленої книги. Завдання вимагало від учасників не лише досконалого знання твору, але й здатність аналізувати, мислити творчо і самостійно, а також вміння доносити свої думки до широкої аудиторії.

Переможницею другого міського етапу Всеукраїнського конкурсу “Книгоманія- 2019”  журі обрало ученицю сьомого класу ЗОШ-26 Олівію Трібель. Саме їй присвоєно звання “Суперчитачка Житомира”.

“Спрага до читання спрямовує  дівчинку до саморозвитку. Сьогодні ми побачили результат – вона справедливо названа переможницею”, – каже завідуюча бібліотекою-філіалом №8 Н.П.Опанасюк, куди дівчинка ходить змалку.

Наступним кроком для дівчини стане участь в обласному етапі конкурсу, переможець якого представить Житомирщину на Всеукраїнському рівні у Львові.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі обрали переможця міського етапу “Книгоманії – 2019”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*