В Житомирі відбудеться обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія - 2019» | Times ZT

В Житомирі відбудеться обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2019»

10 квітня 2019 року у Житомирі пройде II етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія – 2019! Всесвіт нам бентежить мрії”. Винагородою для переможців обласного етапу конкурсу стане поїздка до Львова для участі у Дитячому форумі, який відбудеться 17 -19 травня.

Захід відбудеться о 12.00 у приміщенні Центральної міської бібліотеки ім. В. Земляка за адресою: вул. Добровольчих батальйонів, 3.

24 найактивніших читача з 14 бібліотек-філіалів Централізованої бібліотечної системи змагатимуться у чотирьох основних конкурсах, а також презентуватимуть свою найулюбленішу книгу.

Конкурс «Книгоманія»  проводиться в Україні з 2005 року. Цьогоріч  його співорганізаторами  є ГО «Форум видавців» та ДУ «Український інститут книги». Почесним гостем фестивалю у Житомирі буде дитяча письменниця Марія Пономаренко.

«Основна ідея «Книгоманії» – популяризація читання. Цей конкурс дає можливість його учасникам здобути перемогу не завдяки особливим талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню. Учасники й переможці конкурсу мають можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутувати про улюблені книжки. І найголовніше – ми хочемо, щоб кожна прочитана книжка стала для дитини захопливою подорожжю у цікавий та новий світ», – зазначають організатори конкурсу.

На переможця обласного етапу конкурсу чекає урочиста Церемонія нагородження, зустрічі з улюбленими авторами та ровесниками-книгоманами, знайомство з історією та культурою Львова – Міста літератури ЮНЕСКО, цікаві пригоди на Дитячому форумі та Фестивалі дитячого читання «Книгоманія».

Окрім того, для переможців другого етапу Генеральний партнер конкурсу ПАТ «КРЕДОБАНК» підготував спеціальний конкурс «Читаємо з Kredobank», переможець якого отримає приз – подорож до Варшави.

Варто зауважити, що цьогоріч вперше для учасників «Книгоманії» та всіх небайдужих до дитячої літератури та промоції дитячого читання у фейсбуці створено окрему відкриту спільноту – Таємне товариство книгоманів. У цій спільності публікується інформація про перебіг «Книгоманії-2019», цікаві та корисні факти про читання, книжки та авторів, а також відбуваються різноманітні конкурси та голосування.

Нагадаємо, що переможницею минулорічного обласного конкурсу дитячого читання, яка представляла Житомирщину  на Всеукраїнському рівні стала учениця ЗОШ-33  Марина Крошко.

Зазначимо також, що за відвідування шахових клубів у бібліотеках міста юні житомиряни зможуть отримати цікаві подарунки.

  • 12
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі відбудеться обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2019»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*