На Житомирщині виявили двох іноземців, що перебували у міжнародному розшуку | Times ZT

На Житомирщині виявили двох іноземців, що перебували у міжнародному розшуку

Вже більше місяця на Житомирщині триває проведення спільних заходів поліції і міграційної служби з виявлення осіб, які незаконно або з порушеннями законодавства перебувають в Україні. За 5 тижнів відпрацювань зареєстровано майже 260 правопорушень, учинених іноземцями.

Розпочато 5 кримінальних проваджень, в рамках яких громадянам інших держав оголошено про підозру у вчиненні тих чи інших  протиправних діянь на території України. Більшість з них – це крадіжки чужого майна, скоєні представниками кавказького регіону, у тому числі з квартир жителів Житомирщини.

Під час проведення інших заходів у рамках відпрацювань залучені до них оперативники виявили на території Житомирщини двох іноземців, які перебували у міжнародному розшуку. 

Так, зокрема, у Житомирі за порушення Правил дорожнього руху інспектори патрульної поліції зупинили автомобіль, яким керував 28-річний кавказець. Перевірка документів показала, що іноземець перебуває на території України з порушенням вимог чинного законодавства. Згодом, перевіривши його особу по відомчим базам, поліцейські з’ясували, що чоловіка розшукують правоохоронці Італії за вчинення на її території тяжкого злочину. Наразі чоловік перебуває під вартою до вирішення питання про його екстрадицію. 

Така ж процедура очікує і на 30-річного громадянина Російської Федерації. Чоловік був оголошений у міжнародний розшук за скоєння низки злочинів у своїй державі. На Житомирщині він відбував покарання за серію крадіжок, скоєних на території України. 5 квітня, одразу після звільнення його з місць ув’язнення, оперативники поліції затримали розшукуваного.

Загалом, станом на 7 квітня, правоохоронці зафіксували 257 учинених іноземцями адміністративних правопорушень. Усі вони пов’язані із ігноруванням правил перебування іноземних громадян в Україні. За результатами проведених перевірок відносно 29 з них за клопотанням поліції уже прийняті рішення про примусове повернення до країн громадянства, 3 особам заборонено подальший в’їзд в Україну, ще 3 – скорочено строк перебування у нашій державі.

Нагадаємо, що у Коростишеві фахівці Служби безпеки України затримали громадянина України, який знаходиться у міжнародному розшуку за лінією Інтерполу.

  • 16
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині виявили двох іноземців, що перебували у міжнародному розшуку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*