До 10 років за гратами загрожує заступнику начальника одного з Житомирських обласних управлінь за хабарництво

Правоохоронці зібрали докази хабарництва 42-річного заступника начальника одного з управлінь Житомирського обласного управління водних ресурсів.

Зокрема, встановлено, що службовець у червні 2021 року вимагав 1000 доларів США у підприємця, який мав намір через електронний аукціон взяти в оренду приміщення загальною площею 460,7 кв м, належне управлінню. Ще 1000 доларів заступник начальника затребував за подальше сприяння в приватизації вказаного об’єкту.

Першу частину хабаря підприємець передав посадовцю через третіх осіб у листопаді 2021 після перемоги в аукціоні та оформлення відповідних договорів оренди.

У подальшому заступник начальника продовжував активні дії з метою першочергового включення вказаного майна до переліку об’єктів малої приватизації.

У січні 2023 року правоохоронці викрили спритного посадовця. А за вказаним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції та одержання службовою особою неправомірної вигоди) ККУ.

Наразі службовцю-хабарнику загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Нагадаємо також, що СБУ упіймала на хабарі керівницю Житомирської митниці та її заступника.

Будьте першим, хто прокоментував "До 10 років за гратами загрожує заступнику начальника одного з Житомирських обласних управлінь за хабарництво"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*