У житомирській лікарні №2 планують побудувати сучасне онковідділення (ФОТО)

У Житомирі на стадії реалізації проєкт будівництва лікувально-діагностичного корпусу «КП Лікарня №2 ім. В. П. Павлусенка». Його площа складає майже 800 кв.м, а орієнтована вартість 228 млн. грн. 

«Це об’єкт, якого на нашу думку не вистачає Житомиру і взагалі області. Це відділення лікарні, яке зможе надавати послуги з лікування онкології достатньо високого рівня. На жаль, у нас в області щороку близько 4000 нових випадків захворювання, і рівень лікування у нас достатньо низький», – зазначив міський голова Сергій Сухомлин під час пресконференції щодо цього проєкту.

Він також додав, що оновлений корпус буде більш комфортним для пацієнтів, які проходять лікування, а також матиме велике укриття для всієї лікарні:

«І чому потрібні такі лікарні, які оснащені сучасно – це ось на прикладі закордонних закладів. У нас проходять хіміотерапію по 6-8 годин в лікарні. От американська лікарня: там зручні крісла, з масажем можуть бути, гарна картинка за вікном, сад, штучний камін, телевізор, постійний нагляд лікарів. Це все зменшує людині стрес, коли вона проходить лікування. Головне в цьому проєкті обладнання і лікарі. Тому він передбачає онковідділення нашої лікарні №2, де люди зможуть отримати лікування на високоякісному обладнанні. А друга частина цього проєкту – нове сучасне укриття для всієї лікарні, яке може забезпечити всіх пацієнтів під час повітряної тривоги».

Заступниця міського голови Марія Місюрова додала, що новий корпус дозволить зосередити всі необхідні процедури, обстеження та лікування пацієнтів з онкологією в одній лікарні:

«Окрім обстежень на онкологію ще потрібна хіміотерапія, і променева терапія. Тому, якщо це буде в одному місці, в одній громаді, то звісно, пацієнту буде зручніше і він зможе отримати якісне лікування». 

Міська влада очікує фінансування проєкту від держави, втім, якщо це фінансування не надійне, виділять резервні кошти з міського бюджету. 

Нагадаємо, у житомирській лікарні №2 запрацює комп’ютерний томограф.

Будьте першим, хто прокоментував "У житомирській лікарні №2 планують побудувати сучасне онковідділення (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*