У Житомирі на стадії реалізації проєкт будівництва лікувально-діагностичного корпусу «КП Лікарня №2 ім. В. П. Павлусенка». Його площа складає майже 800 кв.м, а орієнтована вартість 228 млн. грн.
«Це об’єкт, якого на нашу думку не вистачає Житомиру і взагалі області. Це відділення лікарні, яке зможе надавати послуги з лікування онкології достатньо високого рівня. На жаль, у нас в області щороку близько 4000 нових випадків захворювання, і рівень лікування у нас достатньо низький», – зазначив міський голова Сергій Сухомлин під час пресконференції щодо цього проєкту.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/Znimok-ekrana-2023-03-31-o-13.18.50-1024x571.png)
Він також додав, що оновлений корпус буде більш комфортним для пацієнтів, які проходять лікування, а також матиме велике укриття для всієї лікарні:
«І чому потрібні такі лікарні, які оснащені сучасно – це ось на прикладі закордонних закладів. У нас проходять хіміотерапію по 6-8 годин в лікарні. От американська лікарня: там зручні крісла, з масажем можуть бути, гарна картинка за вікном, сад, штучний камін, телевізор, постійний нагляд лікарів. Це все зменшує людині стрес, коли вона проходить лікування. Головне в цьому проєкті обладнання і лікарі. Тому він передбачає онковідділення нашої лікарні №2, де люди зможуть отримати лікування на високоякісному обладнанні. А друга частина цього проєкту – нове сучасне укриття для всієї лікарні, яке може забезпечити всіх пацієнтів під час повітряної тривоги».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/Znimok-ekrana-2023-03-31-o-13.38.35-e1680259264506.png)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/Znimok-ekrana-2023-03-31-o-13.38.41-e1680259241291.png)
Заступниця міського голови Марія Місюрова додала, що новий корпус дозволить зосередити всі необхідні процедури, обстеження та лікування пацієнтів з онкологією в одній лікарні:
«Окрім обстежень на онкологію ще потрібна хіміотерапія, і променева терапія. Тому, якщо це буде в одному місці, в одній громаді, то звісно, пацієнту буде зручніше і він зможе отримати якісне лікування».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/Znimok-ekrana-2023-03-31-o-13.19.04-1024x571.png)
Міська влада очікує фінансування проєкту від держави, втім, якщо це фінансування не надійне, виділять резервні кошти з міського бюджету.
Нагадаємо, у житомирській лікарні №2 запрацює комп’ютерний томограф.
Будьте першим, хто прокоментував "У житомирській лікарні №2 планують побудувати сучасне онковідділення (ФОТО)"