До Чемпіонату України з плавання на відкритій воді у Житомирі хочуть придбати 8 понтонів за 200 тис грн

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту хоче придбати до Чемпіонату України з плавання на відкритій воді 8 понтонів за 200 000 грн. Відповідне звернення у понеділок, 31 травня, підтримали члени бюджетної комісії. 

Змагання Чемпіонату України з плавання на відкритій воді проходитимуть з 25 по 28 червня 2021 в м. Житомир на річці Тетерів в акваторії міського гідропарку. Для його проведення необхідно придбати 8 понтонів. 

 Понтон — плавуча опора для кранів, копрів, причалів, наплавних мостів; використовується і як засіб переправи.

«Модульный понтон нам потрібно придбати 8 секцій, 1 секція — це 3 на 1,5 м, його вартість приблизно 22 тис грн, але я думаю, що ми зекономимо під час проведення тендеру. Потім він буде знаходитися у нас, а далі передамо його в КП «Парк», — зазначила начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук. 

Вона також зауважила, що після проведення чемпіонату понтонами будуть користуватися плавці, спортивні школи та Федерація з веслування на човнах «Дракон» міста Житомир.

Будьте першим, хто прокоментував "До Чемпіонату України з плавання на відкритій воді у Житомирі хочуть придбати 8 понтонів за 200 тис грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*