Правоохоронці відправили на батьківщину рецидивіста, який 12 років відбував покарання у в`язниці на Житомирщині

Житомрські правоохоронці відправили 40-річного громадянина Азербайджану до країни походження, адже чоловік звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за тяжкий злочин та перебував на території України незаконно.

Міграційна служба примусово видворила іноземця із забороною в’їзду терміном на п’ять років.Про це повідомили у прес-службі ГУ Нацполіції області.

Як повідомляється, іноземець упродовж останніх 12 років перебував у місцях позбавлення волі на території України.  Кілька місяців тому його звільнили, а так як офіційного дозволу на перебування в країні рецидивіст не мав, правоохоронці звернулися з позовом до суду, аби видворити іноземця до країни походження.

Відтак поліцейські спільно з працівниками міграційної служби забезпечили його виконання і після необхідних процесуальних дій 29 березня доставили правопорушника до Борисполя.

Нагадаємо, що іноземець-шахрай попросив подзвонити та вкрав телефон житомирянина

Будьте першим, хто прокоментував "Правоохоронці відправили на батьківщину рецидивіста, який 12 років відбував покарання у в`язниці на Житомирщині"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*