До пам'ятника "Героям Житомирщини", який встановлюють у сквері на Соборному, привезли дві фігури | Times ZT

До пам’ятника “Героям Житомирщини”, який встановлюють у сквері на Соборному, привезли дві фігури

Вчора, 30 серпня, на територію, де відбувається будівництво пам’ятника “Героям Житомирщини” вже привезли дві фігури. Це гранітні постаті добровольця та військового. Нагадуємо, що згідно проєкту їх має бути чотири, проте за словами представника забудовника, для цього потрібні ще додаткові гроші.

Гранітні фігури вже встановлені на спеціально відведених гранях пам’ятника, проте захисну плівку з них ще не знімали. 

Олена Розенблат, яка представляє компанію забудовника “Фаворит ОПТ” розповіла, як компанія викручується із ситуації з нестачею фінансування: 

“Питання не вирішено. На разі фінансуємо виготовлення пам’ятника ( гранітна частина) з власних резервів”.

Вона також анонсувала, що наступні дві фігури – постать медсестри та волонтера будуть встановлені на свої місця протягом 10-14 днів. 

“Об’єкт, згідно проекту, буде закінчений потягом 3-4 тижнів”, – додала Олена Розенблат.

Нагадуємо, що початкова вартість пам’ятника “Героям Житомирщини”, згідно тендеру, становила 6,5 млн грн. У торгах на виконання робіт перемогла компанія “Фаворит ОПТ”  з вартістю робіт у 6 млн  021 тим 126 грн, проте такої суми виявилося недостатньо для завершення будівництва. Згідно слів забудовника, не вистачає ще близько 1,5 млн грн на створення гранітних фігур.

Будьте першим, хто прокоментував "До пам’ятника “Героям Житомирщини”, який встановлюють у сквері на Соборному, привезли дві фігури"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*