У вересні матусі ще не отримають Пакунки малюка | Times ZT

У вересні матусі ще не отримають Пакунки малюка

Молоді матусі зможуть отримати свої Пакунки малюка не раніше початку жовтня.

Про це повідомляє офіційне представництво «Пакунку маляти»:

«Четвертий місяць тривають тендерні процедури із закупівлі Пакунків малюка. Перший етап закупівель Пакунку малюка вже завершено. 16-го серпня було визначено чотирьох переможців першого етапу аукціону — ними стали ТОВ «Скай Трейд Україна» (що постачали Пакунки в пологові України протягом останніх років), ТОВ «ТК-Домашній текстиль», ТОВ «МІК» та ТОВ «Виробнича організація „Харків“. 

Саме з цими чотирма організаціями Міністерство соціальної політики має укласти рамкові угоди.»

Проте на цьому процедура не завершується. Для вибору однієї компанії-постачальника Пакунків Мінсоц має оголосити ще один аукціон. Тільки після цього обрана компанія розпочне виробництво та поставки.

«Помилки у тендерній документації, довготривалий вибір закупівельної організації та необхідність внесення поправок до закону вже призвело до суттєвих затримок. За попереднім планом, оголошеним заступниками Міністра соціальної політики Є.Д.Котиком та Б.Б. Лебедцовим під час Круглого столу у ФРУ, закупівлі мали відбутися ще наприкінці минулого року. 

Але навіть з моменту офіційного оголошення старту тендеру пройшло вдвічі більше часу, ніж планувалося.» — коментують в представництві «Пакунку маляти».

За найбільш оптимістичними підрахунками, підписання з обраною організацією договору на поставку Пакунків малюка можливе тепер не раніше початку вересня. 

Тому не варто розраховувати на появу Пакунків раніше початку жовтня.  

Будьте першим, хто прокоментував "У вересні матусі ще не отримають Пакунки малюка"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*