До уваги житомирян: ВСУ визнав законною заборону на відвідування невакцинованими дітьми навчальних закладів

1503476863 1107 640x437 - До уваги житомирян: ВСУ визнав законною заборону на відвідування невакцинованими дітьми навчальних закладів

У четвер, 30-го травня, Верховний суд України прийняв рішення стосовно законності заборони на відвідування навчальних закладів дітьми, які не мають щеплення.

Відповідну інформацію оприлюднила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй офіційній сторінці у Facebook, посилаючись на рішення ВСУ від 17-го квітня 2019 року, яке було оприлюднене напередодні, 13-го травня.

Також Супрун зазначила, що не можна протиставляти індивідуальне право відмовитися від щеплення суспільному інтересу та безпеці інших дітей.

Рішення Верховного суду є остаточним і не підлягає окарженню.

5cefe289f1533 original w859 h569 - До уваги житомирян: ВСУ визнав законною заборону на відвідування невакцинованими дітьми навчальних закладів
уривок рішення ВСУ

А ми нагадаємо, як розповідали про необхідність щеплення та намагалися встановити, чи не воно банальною страшилкою для батьків.


Будьте першим, хто прокоментував "До уваги житомирян: ВСУ визнав законною заборону на відвідування невакцинованими дітьми навчальних закладів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*