Доплати у 30 тис грн військовим поки не повертатимуть

Не встигла Верховна Рада проголосувати за повернення доплат військовим, рятувальникам та правоохоронцям, як це рішення було заблоковане. На розгляд Парламенту було винесено постанову Володимира Цабаля про скасування рішення про повернення доплат військовим.

Звичайно, поява такої постанови викликала обурення у суспільстві. Однак, ще від початку внесення пропозиції про повернення доплат фракцією “Європейська солідарність”, було зрозуміло, що це ніщо інше як популізм. Фінансисти ще до її розгляду заявили, що у бюджеті України просто немає на це коштів. Однак, не вносячи змін у бюджет, нардепи проголосували на широкий загал за нездійсненний законопроєкт.

Сьогодні, до ініціаторів повернення доплат звернувся голова Комітету ВРУ з питань фінансів Данило Гетманцев із закликом терміново внести зміни до бюджету, передбачивши належне фінансування, та не спекулювати на почуттях мільйонів українців.

Пропоную припинити емоційну дискусію навколо повернення або не повернення доплат військовим, перевівши її в конструктивну площину.

А саме авторам пропозиції, не чекаючи розгляду блокуючої постанови Володимира Цабаля, подати відповідні збалансовані зміни до закону про бюджет 2023, передбачивши джерела фінансування не у вигляді 2.5 млрд з 150 необхідних, а в повному, передбаченими елементарними правилами математики, обсязі.

Вони ж свідомі того, що внесена ними норма є мертвонародженою до внесення змін до бюджету?
Навіщо гаяти час?
Особисто обіцяю підтримати відповідний збалансований законопроєкт,”

– наголосив нардеп.

Окрім того, за інформацією агентства «Інтерфакс-Україна», ухвалена поправка про повернення доплат також викликала подив та питання у представників МВФ.

Будьте першим, хто прокоментував "Доплати у 30 тис грн військовим поки не повертатимуть"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*