Слідчі оголосили про підозру екскерівнику КП “Житомирводоканал” Андрію Нікітіну

7 квітня правоохоронці оголосили про підозру колишньому скандальному керівнику КП “Житомирводоканал” Андрію Нікітіну. Йому інкримінують порушення правил охорони вод, що спричинило до забруднення річки Тетерів та призвело до масової загибелі риби та інших об’єктів довкілля. Суму збитків, завданих природі підприємством за час його невдалого керівництва, експерти оцінили у 22 млн грн. З них, лише втрати рибного господарства склали майже 9 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що у 2021 році під час переоснащення головної каналізаційно-насосної станції житомирського водоканалу було здійснено аварійний скид неочищених стічних вод у річку Тетерів, що тривав понад 5 діб. Таке рішення прийняв саме пан Нікітін, тодішній керівник КП.

У результаті відбулося забруднення поверхневих вод річки, що створило небезпеку для довкілля та призвело до масової загибелі риб і втрати її потомства.

Відтак після встановлення усіх фактичних обставин аварійного скиду стоків та проведення відповідних експертних досліджень на підставі зібраних доказів 7 квітня 42-річному екскерівникові комунального підприємства, жителю м. Києва, висунуто відповідні підозри.

Тепер 42-річному керівникові загрожує обмеження або позбавлення волі терміном до 5 років. Звісно, якщо той за традицією не поповнить ряди батальону “Монако”.

Будьте першим, хто прокоментував "Слідчі оголосили про підозру екскерівнику КП “Житомирводоканал” Андрію Нікітіну"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*