На Житомирщині фахівці СБУ викрили ексвійськову, чия донька нині служить у ЗСУ, в прославлянні «асвабадітєлєй»

Співробітники СБУ викрили на Житомирщині двох ворожих агітаторок – сепаратистку-шанувальницю «оркестра вагнера» та глорифікаторку «асвабадітєлєй».

Свій деструктивний контент обидві поширювали у заборонених в Україні соціальних мережах. Зокрема, матеріали із російською воєнною пропагандою розповсюджувала на власній сторінці у соцмережі «ВКонтакті» мешканка Житомира. Будучи активною учасницею рашистських спільнот, зрадниця дуже переймалася за здоров’я та долю окупантів, особливо вагнерівців.

У своїх дописах житомирянка наголошувала на доцільності силового приєднання східної та центральної України з Києвом – до росії, її «деукраїнізації» і поділу на земельні ділянки – для «ветеранів новороссії, російських активістів-підпільників та солдатів окупаційного контингенту».

Проведена судова семантико-текстуальної експертиза довела наявність у повідомленнях жінки прямих закликів до дій з насильницької зміни меж територій та державного кордону України. Тож наразі їй повідомлено про підозру за ч.1 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч.2 ст.436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) ККУ.

Ще одна мешканка містечка поблизу Житомира, уродженка рфії, на платформі «Однокласники» поширювала із проросійських пабліків пафосні пости, у яких прославляла вояків окупаційної армії, захоплювалася ними та переймалася належним рівнем їхнього подальшого матеріально-побутового забезпечення, який мав би бути гідним так званих «творців нового порядка», «усмірітєлєй хаоса» та «покоління героїв».

При цьому сама зрадниця є ексвійськовою, її донька і нині проходить військову службу у військовій частині нашого регіону, а онук – майбутній захисник України – нині успішно навчається у вищому військовому навчальному закладі.

У обох фігуранток вилучили комп’ютерну техніку та мобільні термінали із доказами протиправної діяльності. Обвинувальний акт стосовно однієї з них вже скеровано до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо також, що у Житомирі затримали зрадника, який надавав вагнерівцям дані про систему відеоспостереження у місті. Теж ексвійськового.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині фахівці СБУ викрили ексвійськову, чия донька нині служить у ЗСУ, в прославлянні «асвабадітєлєй»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*