Допомога понад усе? В Житомирі діячі з ОПЗЖ успішно співпрацюють з місцевою владою

З квітня місяця 2022 року в Житомирі зареєстрований і успішно працює Гуманітарний Хаб «Житомир». Трохи більше місяця з початку повномасштабного вторгнення військ рф в Україну знадобилося діячам ОПЗЖ, щоб оговтатись, зрозуміти, що ворог від Києва відійшов і швиденько “перевзутися”. Щоправда, відкритим залишається питання, чому представники ОПЗЖ з Вінниці та Алчевська опинилися саме в Житомирі, а не займаються гуманітарною допомогою в своїх регіонах. Можливо, їх там надто добре знають і вже не вірять в добрі наміри?

Проте на це питання частково дає відповідь пост у Фейсбуці голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка:  “На минулому тижні Гуманітарний Хаб «Житомир» при підтримці Житомирської обласної військової адміністрації передав нашим Десантно-штурмовим військам 1000 аптечок, що вже направлені до передової, де ведуться найзапекліші бої за кожен сантиметр нашої землі”.  Житомирський міський голова Сергій Сухомлин теж не пасе задніх в підтримці перевзутих ватників: “Олег Мажуго Donatas Piskun Myron Tsyupa Ви робите величезний, вагомий вклад у Перемогу! Адже, якщо наше військо забезпечене всім необхідним, їм легше нищити ворога!”

🇺🇦 Все буде Україна!”

Гарна новина, хороша справа, але люди, яких так активно підтримують пани Бунечко та Сухомлин викликають питання.

Згідно даних, отриманих з онлайн сервісу YouControl Донатас Піскун ще недавно очолював Вінницьку регіональну організацію ПП ОПЗЖ

Олег Мажуго свого часу був членом ради Луганської регіональної організації ОПЗЖ, очолював Молодіжне Крило ОПЗЖ Луганщини і ще в січні 2022 року активно працював на політичному фронті.

До речі, і Піскун, і Мажуго кілька років тому фігурували в розслідуванні Слідство.Інфо щодо походження джерел фінансування ОПЗЖ.

А от про пана Мирона Цюпу не вдалося знайти жодної інформації. Про цю людину не знає Фейсбук, і навіть Гугл. В Яндекса не запитували. Тож про те, хто ця людина, можна зробити висновок лише по його соратникам. 

Мешканці Маріуполя вистоюють довжелезні черги за гуманітарною допомогою, яку в місто привозять окупанти. В них немає вибору. Інакше голодна смерть. Члени ОПЗЖ, які весь час існування своєї організації в Україні топили за “рускій мір”, мають нести відповідальність за окупацію наших міст, за вбивство наших громадян, за всі жахи, які відбуваються в Україні сьогодні як мінімум нарівні з путінськими пропагандистами. Сподіваються відмитися “гуманітаркою” та допомогою ЗСУ? Не виключено, що наші очільники міста та області їм таку можливість нададуть.

Будьте першим, хто прокоментував "Допомога понад усе? В Житомирі діячі з ОПЗЖ успішно співпрацюють з місцевою владою"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*