Дорожники Житомира заявили про повну готовність до зимового сезону

Дорожники Житомира заявили про повну готовність до зимового сезону

КП «Управління автомобільних шляхів» підготовлене до початку сезону снігопадів та ожеледиць: для зимового утримання вулично-дорожньої мережі підприємство привело у готовність 53 одиниці комунальної техніки. Про це повідомили у Житомирській міській раді.

Більше того, за словами керівника комунального підприємства Андрія Омельчука, для координації безперебійної роботи на КП УАШ передбачено цілодобове чергування інженерно-технічних працівників.

«Для обслуговування вулично-дорожньої мережі Житомирської міської територіальної громади в зимовий період розроблено графік чергувань особового складу та перелік задіяних машин та механізмів. Також розроблено графік, що передбачає цілодобову роботу підприємства у 2 зміни. Це 4 бригади по 12 одиниць техніки в кожній»,

— зазначив Омельчук.

Також підприємство має договір підряду на прибирання снігу і, у разі потреби, зможе залучити додаткову техніку.

«На сьогодні КП УАШ вже заготовлено протиожеледні матеріали: піскосуміш для обробки доріг – 2,6 тис. тонн; бішофіт рідкий для обробки тротуарів – 5 тонн; бішофіт сухий для обробки тротуарів – 22 тонни»,

— наголосив керівник.

Окрім того, для боротьби з ожеледицею підприємство також придбало кам’яну сіль та пісок. Тож до кінця поточного року планує виготовити 9,5 тис.тонн піскосуміші.

Нагадаємо також, що вже завтра на Житомирщині прогнозують перший сніг.

Будьте першим, хто прокоментував "Дорожники Житомира заявили про повну готовність до зимового сезону"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*