Дощ не завадив: в Житомирі KOZAK SYSTEM зібрав аншлаг на Михайлівській (ФОТО-ВІДЕО)

9 вересня в Житомирі на центральній вулиці міста Михайлівській відбувся благодійний вуличний концерт гурту KOZAK SYSTEM. 

“Насправді ми відіграли вже дуже багато концертів на вулиці, перший концерт, який ми заграли, це був концерт у Вінниці. Ми вважали, що це суто медійна акція, але коли ми побачили, що є у людей запит на такі концерти, то ми вирішили продовжити цю історію. Ми зіграли в Європі дуже багато концертів, з яких купили сім дронів “Мавік Три” на фронт, і зараз ми вирішили продовжити такі концерти в Україні, тому що для людей це дуже важливо, підтримка і розуміння,що вони не самі, що вони можуть чимось допомогти військовим на фронті.” – зазначає менеджер гурту “Kozak System” Юлія.

Попри не найкращі осінні умови, на концерт прийшли сотні житомирян, щоб послухати, потанцювати, насолодитись крутою українською музикою під парасолькою.

“Дуже класно, що в Житомирі взагалі відбуваються такі концерти. Адже із-за війни давно на заходах не була. А тут ще й концерт українського гурту, і це дуже класно, пісні класні, настрій класний. Правда погодка трішечки підвела… Але все одно дуже класно”. – ділиться емоціями від концерту волонтерка житомирського БФ “Янголи Армії” – ми теж займаємось допомогою ЗСУ, зараз влаштовуємо благодійний аукціон, збираємо на термобілизну нашим хлопцям, бо вже холодно стає, всі вже в куртках ходять, і хлопцям там теж дуже холодно, тому запрошую приєднуватися до нашого аукціону.

Також житомиряни охоче кидали хто скільки може у волонтерські скрині, які гурт збирає на ЗСУ.

“Йде дощ, але житомирчани не втекли, не злякались дощу, був класний дуже концерт, ми всі поспівали, пообнімалися, як бачите от цілуємось, і разом до перемоги!!!” – ділиться своїми враженнями про о Житомир один з лідерів “Kozak System” Іван Леньо.

“Восени такі концерти, вони більш проблемні, бо треба продумувати локацію детально, адже влітку ти приходиш на вулицю, граєш і це набагато легше, але сьогодні в Житомирі ми знали, що буде дощ, але коли ми побачили що люди збираються, це було неймовірно приємно насправді, і концерт вдався, мені здається, все було прекрасно!” – доповнила Юлія. 

У Житомирі покажуть короткометражку «Тривога» Артема Цівка, а кошти від продажу квитків – на ЗСУ (ФОТО-ВІДЕО)

Улюблена справа: Валерій Власюк із Бердичівського району виростив біля будинку 200 кущів винограду (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Дощ не завадив: в Житомирі KOZAK SYSTEM зібрав аншлаг на Михайлівській (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*