«Дождь» – бувай! Балтійські країни припиняють трансляцію російської пропаганди 

Латвія, Литва та Естонія припиняють мовлення рашиського телеканалу «Дождь». Вочевидь, у Європі зрозуміли, що псевдо ліберальне ЗМІ ллє у вуха заїзджену пропаганду, підтримує війну та окупацію територій України. 

З чого все почалося: 1 грудня ведучий «Дождя» олексій коростельов заявив: «Ми сподіваємося, що багатьом військовослужбовцям ми змогли допомогти. До прикладу, з оснащенням і з елементарними зручностями на фронті». Одразу після запаху смаженого почалися виправдання, мовляв, спорядженням російських чмонь на «Дожді» – не займаються, ба більше – виступають проти війни. І аби щосили переконати всіх у цьому, навіть припинили співпрацю з олексієм коростельовим, який також почав доводити, що всі все не так зрозуміли, вирвали з контексту, і взагалі, він оговорився. Одразу видно – русня. Мільйон відмовок, брехні, і переконань, що всі не так все зрозуміли. 

А вже на наступний день, 2 грудня, Національна рада з електронних засобів масової інформації (NEPLP) Латвії оштрафувала телеканал «Дождь» на 10 тисяч євро за показ в ефірі мапи з окупованим Кримом у складі росії та за слова про оснащення російських військових. Також Служба держбезпеки Латвії рекомендувала МВС включити Коростельова до «чорного списку» осіб, яким заборонено в’їзд до країни. Латвія припиняє трансляцію «Дождя» з 8-го грудня. Майже одразу Литва приєдналася до рішення Латвії. 

У зв’язку з цим, російське ЗМІ не транслюватимуть і в Естонії:

«Мовлення телеканалу “Дождь” буде припинено і в Естонії. Причина в тому, що ліцензія, що анульована владою Латвії, давала каналу право поширювати свій контент у країнах Євросоюзу, США та інших країнах. Після анулювання ліцензії, тобто з 8 грудня, “Дождь” перестане транслюватись», – пояснюють в естонському виданні «Postimees».

На інформацію про припинення трансляції телеканалу в Латвії та Естонії, «Дождь» відреагував очікуванно: «Ми продовжуємо працювати і вважаємо несправедливими та абсурдними усі звинувачення на нашу адресу». Що ж, усі раді, проте навряд чи думка цього недоЗМІ комусь цікава.

Отож, можемо лише привітати ці дві країни Європи з відмовою від телевізійних фекалій росіян, які крім брехні та пропаганди не транслюють нічого корисного, і останній випадок з підтримкою армії чмонь вчергове це підтвердив. 

Нагадаємо, Угорщина заблокувала новий пакет санкцій проти росії.

Будьте першим, хто прокоментував "«Дождь» – бувай! Балтійські країни припиняють трансляцію російської пропаганди "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*