Державний переворот з «російським душком»: що відбувається в Німеччині

По всій Німеччині зранку середи, 7 грудня, проходили масштабні рейди проти членів угруповання, яке підозрюють у підготовці державного перевороту. Протягом двох днів тривають арешти та обшуки, а німецьке суспільство було приголомшене новиною про підготовку нападу на Бундестаг. Отож про останні події в Німеччині по порядку. 

Хронологія: вранці 7 грудня у Німеччині відбулась одна з найбільших поліцейських операцій проти екстремістів, які коли-небудь проводилися в країні. Близько 3000 офіцерів поліції провели обшуки у понад 130 квартирах, офісах і складських приміщеннях, у тому числі у казармах командування сил спеціального призначення. Слідчі дії і затримання відбувались також в Австрії та Італії. Загалом за результатами розслідування, у якому фігурують понад півсотні осіб, здійснили 25 арештів. 

Що відомо про угрупування? Таємна організація, яка планувала переворот не має назви, але чимало з її учасників були завербовані з лав ультраправого угруповання «Рейхсбюргерів». Останні відомі тим, що заперечують існування сучасної Німеччини як законної та суверенної держави, відкидають її правову систему та вважають її нелегітимним утворенням, створеним переможцями Другої світової війни. Відомо, що група намагалась отримати зброю та техніку з різних джерел, проводила тренування зі стрільби та мала величезну суму грошей, розмір якої не розголошується. 

Генеральний прокурор ФРН Петер Франк під час брифінгу розповів, що злочинну групу було сформовано наприкінці листопада 2021 року і діяла вона під керівництвом князя Генріха XIII. Угрупування створило раду, яка мала виконувати в майбутньому роль уряду. Також, за його словами, вони планували створити нову німецьку армію, до якої входили б деякі службовці Бундесверу.

Переворот з «російським душком»? Є у цьому всьому і «російський душок». Серед членів угруповання виявили князя з давнього німецького аристократичного роду, колишнього члена парламенту від радикальної проросійської партії «Альтернатива для Німеччини». Серед змовників була росіянка, а також відомо про особу, яка намагалася зв’язатися з представниками російського уряду, щоб узгодити плани атаки на німецькі органи влади. Спецслужби Німеччини ретельно перевіряють інформацію про причетність рф до організації держперевороту.

Спостерігаючи за подіями навколо не лишається сумніву, що світ з’їхав з глузду. На щастя, осередок хворих значно менший, тому цивілізованому світу вдається вистояти за таких непростих обставин. 

Нагадаємо, Шольц заявив, що Німеччина звільнилася від енергетичної залежності від росії і продовжить підтримувати Україну.

Будьте першим, хто прокоментував "Державний переворот з «російським душком»: що відбувається в Німеччині"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*