Другому туру бути! Віктор Євдокимов набирає 23% на виборах мера Житомира

За даними екзит-полу, проведеного на виході з виборчих дільниць, серед кандидатів на посаду міського голови Житомира ніхто не набирає більше 50% голосів виборців. Якщо міська влада не вдасться до незаконних маніпуляцій та виправлень протоколів – у другий тур, згідно з дослідженням, потрапляють кандидат на посаду міського голови Житомира від політичної партії «Слуга Народу» Віктор Євдокимов (23%) та діючий міський голова Сергій Сухомлин, представник партії «Пропозиція» (42%).

«Спостерігачі стежать за безпекою та правопорядком на дільницях. Ми не дозволимо незаконно використати бюлетені тих житомирян, які з певних причин не прийшли на вибори. Кожен голос повинен бути законним та відповідати дійсності!» – наголосив Віктор Євдокимов.

Якби голосування на 40 дільницях Житомира розпочалось вчасно й без навмисних маніпуляцій, то результати могли б бути об’єктивними й остаточними. Проте через те, що міська влада не потурбувалася про облаштування кабінок для голосування, які згідно із Законом України мали б забезпечувати таємність голосування – багато житомирян не змогли віддати свої голоси у зручний для них час. Зокрема, кілька виборчих дільниць не встигли вчасно відкритись, а на інших кабінки облаштували з підручних матеріалів.

Будьте першим, хто прокоментував "Другому туру бути! Віктор Євдокимов набирає 23% на виборах мера Житомира"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*