Олена Орлова про вибори у Житомирі: «Міська влада ставиться до людей, як до собак!» (ВІДЕО)

17 жовтня я писав про виборчу дільницю на Польовій, яку міська влада поселила у занедбане приміщення. Природно, що 25 жовтня я захотів подивитися, в яких умовах там проходить виборчий процес. Результати не дуже втішні. Виборча дільниця №181453, яка тиждень тому не мала туалету зі зливом води – тепер такий туалет має. Але виглядає він так само жахливо, як і попередній.

В умивальнику є вода, але холодна. Теплої води тут нема за визначенням.

Будівля не опалюється. Члени дільничної виборчої комісії мерзнуть і весь день сидять у приміщенні вдягненими.

Єдине, що порадувало – те, з якою увагою ставляться працівники ДВК до виборців. На вході пропонували скористатися антисептиком, перевіряли температуру і дуже ввічливо цікавилися, чи не має людина ознак ГРВІ.

Голова ДВК Вікторія Кашапова каже, що порядок на дільниці працівники комісії наводили самі.

Біля дільниці №181453 я зустрів Олену Орлову, яка опікується у Житомирі художньою гімнастикою і цікавиться перебігом місцевих виборів – оскільки сама балотується у депутати міської ради. На наших очах пара пенсіонерів з великими труднощами піднялася сходами. Пандуса біля входу нема, людина з інвалідністю на візку не заїде. 

Олена Орлова вважає, що міська влада зробила все, аби розчарувати виборців, які прийшли на дільниці 25 жовтня.

Зрив виборів, на думку Олени Орлової, вигідний тільки міській владі. Адже чим гірші умови на дільницях – тим меншою буде явка. А зменшення явки, у свою чергу, робило теоретично можливою ідею-фікс, на яку розраховувала команда Сухомлина: перемогти у першому турі з результатом понад 50%.

І найголовніше: якщо місцеві вибори у Житомирі визнають недійсними – міський голова Сергій Сухомлин та його оточення і далі сидітимуть у своїх кріслах.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Олена Орлова про вибори у Житомирі: «Міська влада ставиться до людей, як до собак!» (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*