Два золота і срібло – такий здобуток юних житомирян на «Інфоматрікс-2019» у Румунії

Троє житомирських школярів, які потрапили до української команди, що представляла нашу країну на Міжнародному конкурсі з ІТ-технологій «Інфоматрікс-2019», вибороли у змаганнях два золота та одне срібло. Міжнародний етап змагань проходив з 20 по 24 квітня 2019 року у румунському Бухаресті. Участь у ньому взяли понад 1000 учасників з 46 країн світу з більше, аніж 500 проектами.

Україну на змаганнях представляли 15 школярів. У здобутку нашої команди 14 медалей. Від Житомирщини до складу української делегації увійшло троє учнів, кожен з яких повернувся додому з перемогою. Адже, з 14 медалей, які отримали українські учні на Міжнародному конкурсі «Інфоматрікс-2019», 3 медалі – вибороли саме учні з Житомира.

Юні таланти з Житомирщини отримали визнання у таких номінаціях:

– «Срібло» в категорії «Програмування»;

– «Золото» у категорії «Short movie»;

– «Золото» у категорії «Комп’ютерний art».

Проте на цьому житомиряни зі своїм наставником, вчителем інформатики житомирської ЗОШ № 17, Миколою Тарасюком зупинятись не планують. Попереду можлива участь у світових змаганнях у Мексиці.

“ВЧОРА В ЖИТОМИР ПРИЇХАЛО ДВА ЗОЛОТА І СРІБЛО з міжнародного конкурсу по комп’ютерним технологіям. Ніхто собі не може уявити, як складно і важко дались такі високі результати для України і скільки медалей змогла вибороти наша команда. Українська команда привезла 14 медалей з можливих 15-ти. Три золоті, чотири срібні, сім бронзових нагород. ЖИТОМИР МОЖЕ ПИШАТИСЯ СВОЇМИ УЧНЯМИ, а я тепер зможу взяти маленьку паузу і відпочити. Наступний фінал пройде в Мексиці і якщо наші діти пройдуть в цей фінал, то навіть і не знаю що робити далі”, – зазначає Микола Дмитрович на своїй сторінці у фейсбук.

Тож вболіваємо за наших юних земляків і сподіваємось побачити їх досягнення у наступному етапі змагань.

Будьте першим, хто прокоментував "Два золота і срібло – такий здобуток юних житомирян на «Інфоматрікс-2019» у Румунії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*